HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Muhalefetin '128 milyar dolar' paylaşımları sosyal medyanın gündemine oturdu

Sosyal medya, muhalefetin '128 dolar' dolar paylaşımlarını konuşuyor. CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun, İYİ Parti lideri Akşener'i etiketleyerek sorduğu '128 dolar nerede?' sorusuna Akşener, "Yılmadan kovalayacağız" diyerek soruyu Karamollaoğlu'na iletti. Paylaşımlar Twitter kullanıcıları tarafından binlerce yorum ve beğeni aldı.

Muhalefetin '128 milyar dolar' paylaşımları sosyal medyanın gündemine oturdu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı '128 milyar dolar' paylaşımları sosyal medyanın gündemine oturdu. Kılıçdaroğlu, "Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz?" diyerek Akşener'i etiketleri.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener de soruya, "Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam. Sayın Karamollaoğlu, sizde yeni bir bilgi var mı?" diyerek benzer soruyu Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'na iletti.

Karamollaoğlu da bu paylaşımı alıntılayarak, "Meral Hanım, insanımız her şeyin farkında. İnanıyorum ki milletimiz, pek yakın bir zamanda bu keyfiliğe, hukuksuzluğa, israfa, yıllardır alın teriyle biriktirileni çarçur edenlere dur diyecek ve güzel bir ders verecektir. Öyle değil mi?" diyerek Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı etiketleti.

Son olarak ise Uysal, "Elbette bu tekerlek kalmaz bu tümsekte Temel Bey! Anadolu’nun Moğol İstilası’ndan bu yana görmediği bir kravatlı soygunun parçası bu hiçleştirilen 128 Milyar dolar! Sormaya devam. İrtibatta kalalım" ifadelerini kullandı.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler