HABER

Muharrem İnce polise küfür etti iddiası! Ses kaydı yayınlandı

CHP'nin cumhurbaşkanı Muharrem İnce'nin bir polis memuruna telefonda ağza alınmayacak küfürler ettiği iddiası gündemi sarstı. Yayınlanan ses kaydıyla ilgili konuşan İnce ise 'Erdoğan’ın oğluyla sıfırlama kaydına inaniyorlarsa benimkine de inansınlar.' ifadelerini kullandı.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'ye ait olduğu idda edilen ses kaydı dinleyenleri şoke etti. Ses kaydında İnce olduğu iddia edilen kişinin, telefonla görüştüğü polis memuruna ağza alınmayacak sözler sarfettiği duyuluyor.

İddiaya göre Muharrem İnce’nin koruması Polis Memuru Halil, Meclis’in İstanbul Beşiktaş misafirhanesine gidiyor yer istiyor ancak Meclis Polisi olmadığı yani Ankara Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube’den görevlendirildiği için Resepsiyon görevlisi Amirlerinden onay alması gerekiyor. Bu arada koruma Muharrem İnce'ye durumu bildiriyor. Bunun üzerine İnce, resepsiyon görevlisini arıyor ve aralarında bu konuşma geçiyor.

MUHARREM İNCE'DEN İLK YANIT

Erdoğan’ın oğluyla sıfırlama konuşması ses kayıtları montajsa benim ki de montajdır. Erdoğan’ın oğluyla sıfırlama kaydına inaniyorlarsa benimkine de inansınlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 269 yorum
MUHARREM İNCE BİZ HERKLESİ TANIDIK. KORKMA KARDEŞİ. A HABER BEYAZ TV ULKE TV TRT AGIZLARINDAN RESMEN ŞER AKIYOR. AYETEL KURSU OKU. AKP NİN ŞERRİNDEN ALLAHA SIGIN. OYUM HIRSIZA DEGİL. SANA KARDEŞİM SANA MUHARREMİM
@durankaraman66 Bu konuşma eğer doğruysa yazıklar olsun diyemiyorsanız sizlere yazıklar olsun.Hangi parti ve görüşten olursa olsun yanlış yapanlar eleştirilmeli.herkes millete saygı duyacak özellikle önce milletin vekili olanlar.
Bu konuşma eğer doğruysa yazıklar olsun diyemiyorsanız sizlere yazıklar olsun.Hangi parti ve görüşten olursa olsun yanlış yapanlar eleştirilmeli.herkes millete saygı duyacak özellikle önce milletin vekili olanlar.
@durankaraman66 Allah kitap edebiyati yapiyosunda ,sabah ezanini okuyan imami kesecek seninkiler ne is...
@yyildiz555 NEDEN YAZIKLAR OLSUN ANLAMADIM. BU KONUŞMA OLDUYSA HELAL OLSUN MUHARREM E. SİZ YAPARKEN BİŞEY YOK O YAPINCA YAFTAYI YAPIŞTIRIN. AĞZINA SAĞLIK İYİ ETMİŞ.
@durankaraman66 önce yazı yazmayı öğren, sonra fantezi kurarsın...
@yyildiz555 16 YILDIR HİÇ PARTİNİ ELEŞTİRDİN Mİ SEN. YÜZLERCE OLAYINIZ OLDU HANGİ BİRİNİ ELEŞTİRİP OY VERMEDİNİZ. SAPLANMIŞSINIZ BİR BATAĞA AKP NE YAPARSA YAPEIN HER SEÇİM OYUNUZU ESİRGEMİYORSUNUZ.
@stu_06 benim akp li oldugumu nereden cikardin.birakin bu kafayi.yaptiginiz en kolay iş milleti şu cu bu cu diye ayirmak.akp de aynisini yapıyor.ulke bu yüzden bu halde.
@stu_06 onun yaptığı kufurlerı sen kabuledıyorsan al sana helal olsun
@stu_06 sen kaç kez özgürlük demokrasi adalet diye yola çıkıp bunu tüm Türkiye için istedin kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 90 lari yaşadım ve o yıllara dönmeye hiç niyetim yok
@durankaraman66 hahahahahhhahasesli güldüm Ayetel Kürsi yıl ezbere bildiğine inanıyorsun deyilmi
Ahlaksızlar iş başında! kı-çı-nızı sağada vursanız solada vursanız oyumuz Muharrem İnce'ye.
Bu bile Erdoğan'ın hangi ruh halin de olduğunun göstergesi.. Bay Bay RTE
@zilan.65 güle güle ince yalovaya tavuk çiftliğine
Geri Dön