HABER

Mustafa Akaydın'ın eşi hayatını kaybetti

Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Belediye Başkanı ve CHP'nin önceki dönem milletvekili Mustafa Akaydın'ın eşi Günseli Akaydın (67), kanse tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Mustafa Akaydın'ın eşi hayatını kaybetti

Uzun süredir kanser tedavisi gören Büyükşehir Belediyesi eski başkanı ve CHP'nin geçen dönem Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın'ın doktor eşi Günseli Akaydın, bu sabah hastanede yaşamını yitirdi. Günseli Akaydın'ın cenazesi, 1 Ağustos Çarşamba günü Muratpaşa Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Uncalı Mezarlığı'nda defnedilecek. Prof. Dr. Mustafa Akaydın, taziyeleri evinde kabul ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Akaydın ailesini 21 Temmuz'da hastanede ziyaret etmişti.

42 YILLIK EVLİLİK

Akaydın çifti, 1969 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tanıştı. Çift, üniversiteden mezun olduktan hemen sonra 1976 yılında evlendi. Dahiliye uzmanı olan Günseli Akaydın ile genel cerrah Prof. Dr. Mustafa Akaydın'ın Ecehan ve Ateş adlarında iki çocuğu bulunuyor. Günseli Akaydın, 2013 yılından beri kolon ve göğüs kanseri tedavisi görüyordu.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
SAYIN BAŞKANIM BAŞINIZ SAĞ OLSUN, HANIM EFENDİ NURLAR İÇİNDE YATSIN.
BİR DENGE VAR DÜŞÜNÜNCE KAİNATTA İNSAN VÜCUDUNDA DAHİ.DÜNYAYI ELDE ETMEK HEP KAZANMAK İSTERSİN AMA BİR TABAKTAN FAZLASINI YEMENİNDE İNSANA ZARARI DOKUNUR ERİTMEYE ÇALIŞIRSIN.YANİ BİR HIRSDAN İBARET GÖREMEMEK AKIŞA KAPILMAK ALDANMAK HAYAT.FAKAT İSLAM YANİ KURAN I KERİM REJİM YADA SİYASET İDEOLOJİ İLE ELE ALINACAK VEDE BURAYA SIKIŞTIRILACAK CÜMLELER TOPLULUĞU DEĞİLDİR.HERŞEYİN ÖZÜ HERŞEYİ BİLEN SENİ BENİ YARATAN DÜNYAYI KAİNATTA BOŞLUKTA YARATAN KOCAMAN ZANNETTİĞİMİZ DÜNYAYI EVRENDE BİR NOKTADAN İBARET YARATAN CENAB I HAKKIN SÖZÜ.YARATTIĞINI BİLEREK İMTİHAN EDER ŞEKİLDE YARATANIN SÖZÜ.UYANALIM..
Geri Dön