HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Nişantaşı'nda mühendisin sır ölümü aydınlatıldı! Güvenlik kamerası görüntüsü acı gerçeği ortaya çıkardı

Şişli Nişantaşı'nda yalnız yaşadığı evinde cansız bedeni bulunan mühendisin sır ölümü aydınlatıldı. 49 yaşındaki Fatih Aksin'in Vali Konağı Caddesi'ndeki bir mağazanın önünde düşerek başını basamağa çarptıktan sonra döndüğü evinde hayatını kaybettiği anlaşıldı. Olay anına ait güvenlik kamerası görüntüsü de ortaya çıktı.

Nişantaşı'nda mühendisin sır ölümü aydınlatıldı!  Güvenlik kamerası görüntüsü acı gerçeği ortaya çıkardı

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, 15 Ocak'ta mühendis Fatih Aksin'in (49) Teşvikiye Mahallesi Prof. Dr. Orhan Ersek Sokak'taki yalnız yaşadığı apartman dairesinde ölü bulunmasının ardından çalışma başlattı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

BAŞINI BASAMAĞA ÇARPMIŞ

Evin bulunduğu bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan ekipler, Aksin'in aynı gün Vali Konağı Caddesi'ndeki bir mağazanın önünde kimsenin müdahalesi olmaksızın sırt üstü yere düşerek başını basamağa çarptığını ve yaralanmasına rağmen çevredekilerin yardımını kabul etmeyip evine döndüğünü tespit etti.
sisli039de-muhendisin-sir-olumu-aydinlatildi_2716_dhaphoto2

Mühendis Aksin'in, arkadaşlarına haber verdikten kısa bir süre sonra evde hayatını kaybettiği belirlendi. Ulaşılan güvenlik kamerası kayıtlarında mühendisin düşerek yaralandığı anlar yer aldı.
sisli039de-muhendisin-sir-olumu-aydinlatildi_2716_dhaphoto3

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler