NVidia yetkilisi ağzından kaçırdı!

GTA 5 PC'ye geliyor!

NVidia yetkilisi ağzından kaçırdı!

Rockstar'ın beklenen oyunu GTA 5'in PC'ye çıkıp çıkmayacağıyla ilgili uzun süredir spekülasyonlar devam ediyor. Ancak görünüşe göre bir NVidia yetkilisi, GTA 5'in PC versiyonunu ağzından kaçırmış olabilir. NVidia'nın Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Chris Evenden, firmanın düzenlediği mali toplantıda şu sözleri söyledi:

"PC pazarı gelişiyor. Giriş seviyesi laptoplar, tablet tarafından baskıya uğruyor. Buna rağmen oyun sistemleri ve workstation'ların satışları büyüyor. Bu durum kullanıcıların farklı tarz PC'leri kullandığını gösteriyor. Çoğu kullanıcı genel işler için bir PC alıyorlar. Ancak bu işlerin çoğu bir tabletle de halledilebiliyor. Oyuncular sistemlerini bu sonbaharda gelecek olan Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto V ve Assassin's Creed IV gibi bomba oyunlara hazırlıyorlar."

Son cümlede de okuduğumuz gibi oyuncuların belirtilen oyunlar için PC'lerini geliştirdikleri belirtiliyor. Tabi oyunların arasında henüz PC için açıklanmamış olan GTA 5 de yer alıyor. Açıklamada bir hata yapılmış olabilir. Ancak yine de umutlarımız sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
GTA V pc ye çıkacaktır çıkmazsa zaten saçma olur.
Diğer Haberler