HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

Tarihlerle başı dertte olan ve geleceğe dönük programlarını daha tertipli ve sistemli bir şekilde not etmek isteyen kişilere akademik ajandalar öneriliyor. Öğrenciler, öğretmenler, çalışanlar ve yöneticilerin önemli tarihlere dönük planlarının unutulmamasını sağlayan akademik ajandalar; birçok farklı alanda hayat kurtarıyor. Gelin, yaşamınıza fonksiyonellik kazandıracak ve planlı adımlar atmanızı sağlayacak en iyi akademik ajanda modellerine beraber göz atalım!

Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

Akademik ajandalar, çeşitli çizelge ve tablolar sunarak kolayca not tutmaya ve ileri tarihlerde gerçekleşecek planların önceden hatırlanmasına yardımcı oluyor. Birçok başarılı markanın üretmiş olduğu iç açıcı tasarımlara sahip ve verimli kullanım sunan akademik ajanda çeşidi bulunuyor. Hazırsanız her beklentiye uygun akademik ajanda modellerini keşfedelim!

1. Rengârenk tasarım: Victoria's Journals Gizli Spiralli Süresiz Ajanda


Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Canlı ve rengârenk çiceklerden oluşan kapak tasarımıyla her bakışta kullanıcılarının içini açan Victoria's Journals Gizli Spiralli Süresiz Ajanda, sert kapaklı çizilmez soft touch yapısı sayesinde sağlam bir kullanım sunuyor. Model, etkinliklerin kolayca not edilmesini sağlayacak birbirinden fonksiyonlu sayfalar içeriyor. Üç ayraçlı bölümle üretilen ajanda, her kısımda farklı renklere sahip sayfalar içeriyor. To do list sayfaları ise gün yapılması gerekenlerin unutulmamasını sağlıyor. Gizli spiralli tasarımı rahatlıkla yazı yazılmasına yardımcı olan modelin dolma kalemle yazı yazılmaya imkân tanıması da önemli bir ayrıntı.

Ürünü İncele

2. Sevimli ve pratik: Matt Notebook 2022-2023 Akademik Ajanda - 17 Aylık İnek Desen


Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

İnek deseni tasarımıyla kullanıcılarının modunu yükselten Matt Notebook 2022-2023 Akademik Ajanda - 17 Aylık İnek Desen, en pratik akademik ajanda modelleri arasında bulunuyor. Ajandanın kaliteli malzemelerden üretilen sert kapağı, çizilmelere karşı direnç gösteriyor. 224 sayfalık geniş planlama alanı sunan ürün, 1 Ağustos 2022 ve 31 Aralık 2023 tarihleri arasında program çizelgeleri yapılmasına imkân tanıyor. Resmî tatil günlerini belirten ajanda, ayrıca 27 adet çizgili sayfa bulundurarak kişisel notlar için alan sunuyor. Yıllık hedefler, okunacak kitaplar, özel günler, ödev planlama ve proje sunumları için tasarlanan ek sayfalarıyla her günün programlı ilerlemesini sağlıyor.

Ürünü İncele

3. Tarzınızı yansıtın: Le Color Akademik Ajanda Seti 22/23 Lava Bej & Sticker Book Kiss


Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

Dolu dolu bir akademik ajanda seti arayanların mutlaka bir şans vermesi gereken Le Color Akademik Ajanda Seti 22/23 Lava Bej & Sticker Book Kiss, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. 224 sayfalık üretilen modelin iki adet sticker sayfası da bulunuyor. 756 adet farklı sticker sayesinde kullanıcılar, notlarının yanına hatırlatıcı ve dikkat çekici stickerlar yapıştırarak tarzlarını akademik ajandalarına yansıtabiliyor. Haftalık, aylık ve yıllık planlamalar yapılması için renkli çizelgeler bulunduran ürün, motivasyon yükseltmek için çeşitli bulmaca ve oyunlar da içeriyor. Ders bilgileri ve proje sunumları için ek sayfalar bulundurması da verimli çalışmaya da katkı sağlıyor.

Ürünü İncele

4. Büyük planları olanlara: Hediyeofisi Space Tasarımlı Spiralli Tarihsiz Konuşan Ajanda Akademik Ajanda Planlayıcı


Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

"En iyi akademik ajanda hangisi?" sorusunu soranlara sıklıkla tavsiye edilen Hediyeofisi Space Tasarımlı Spiralli Tarihsiz Konuşan Ajanda Akademik Ajanda Planlayıcı, uzay desenli tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanıyor. Muhteşem bir hediye seçeneği olan model, belirli sayfa aralıklarında mod yükseltici cümleler içererek keyifli bir ajanda kullanımı vadediyor. 55 haftalık planlama sayfası, 22 adet yapılacaklar listesi, iki adet okunacak kitaplar sayfası ve dört adet seyahat planlayıcısı gibi ek düzenleme bölümleri sunarak geleceğe dönük her programların not alınmasına yardımcı oluyor. Ayrıca ürünün 10 adet mandala sayfası sunması, kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Ürünü İncele

5. Kullanıcı dostu özellikler: MarufMarket A5 Kedili Süresiz Akademik Planlayıcı İngilizce Ajanda


Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Kedileri çok seven ve kedi tasarımlı ürünlerden hoşlananların kaçırmaması gereken MarufMarket A5 Kedili Süresiz Akademik Planlayıcı İngilizce Ajanda, hediye seçeneği olarak ajanda arayanlar için de ideal bir seçenek oluşturuyor. İngilizce tasarlanan model, not tutarken yabancı dilini geliştirmek isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor. İç kısmında birbirinden eğlenceli ve sevimli görselleri içeren ürün, motivasyonun her zaman yüksek tutulmasına katkı sağlıyor. Ayrıca yaratıcı tasarımlara sahip not tabloları, önemli plan ve organizasyonların unutulmamasını sağlıyor. Aylık ve yıllık hedeflerin kolayca not edilmesini sağlayan ajandanın kapak kısmında lastik bulundurması, kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ürünü İncele

6. Geleceğinizi planlayın: Keskin Color 17x24 Spiralli Akademik Ajanda


Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

Geleceğini planlamak için kaliteli ve kullanışlı bir akademik ajanda arayanların karşısına çıkan Keskin Color 17x24 Spiralli Akademik Ajanda, modern tasarımıyla kullanıcılarından tam not alıyor. Çakıl taşı desenli tasarıma sahip akademik ajanda, ders programı ve ders notları bölümüyle öğrencilere önemli bir avantaj sağlıyor. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık programların düzenli bir şekilde hazırlanmasını sağlayacak özel tasarımlı sayfalar bulunduran model; her yeni ayda motivasyon sağlayan cümleler sunuyor. Böylece yeni başlangıçların yüksek bir enerjiyle yapılmasını sağlıyor. 176 sayfalık modelin birbirinden neşeli stickerlar içermesi de cabası.

Ürünü İncele

7. Programlarınıza sihirli bir dokunuş: Keskin Color Hisli Şeyler O İş Bende A5 Spiralli Akademik Ajanda


Okul döneminde mutlaka sahip olmanız gereken akademik ajanda önerileri

Yaşantısını düzenli not ve programlarla ilerletmek isteyenlerin imdadına yetişen Keskin Color Hisli Şeyler O İş Bende A5 Spiralli Akademik Ajanda, tıpkı kapağındaki sihirli değnek tasarımı gibi kullanıcılarının yaşantısını kolaylaştırıyor. "O iş bende." mottosuyla kullanıcılarına güven veren model, projeler bölümüyle önemli projelerin sistemli şekilde not edilmesine yardımcı oluyor. Günlük düzenli programlar yapılmasına imkân tanıdığı gibi haftalık, aylık ve yıllık planların da belirlenmesini sağlıyor. Ders programı ve çalışma notları bölümüyle öğrencilerin yüzlerini gülümseten ürün, Hisli Şeyler markasına ait sevimli ve başarılı stickerlarıyla öne çıkıyor.

Ürünü İncele
Mynet Youtube

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler