HABER

Oppo K9: Oppo’nun yeni giriş seviyesi telefonu ortaya çıktı

Oppo’nun yeni akıllı telefonu Weibo’da yayınlanan bir poster aracılığıyla gün yüzüne çıktı. Görünüşe göre, Oppo’nun K serisine giriş yapan en yeni üyesi Oppo K9 olacak.

Oppo K9: Oppo’nun yeni giriş seviyesi telefonu ortaya çıktı

Oppo'nun paylaştığı postere bakılırsa, telefon 64MP üçlü kamera kurulumu ve 65W flaş şarj sunuyor. K9’un K serisinin en iyi telefonu olması bekleniyor. Telefonun arkasında “09-K Süper Performans” yazıyor. Belirli bir yonga setinden bahsedilmese de, Oppo K9’un Snapdragon 870 veya Dimensity 1100 gibi bir ‘alt amiral gemisi’ yonga seti ile güçlendirilebileceği tahmin ediliyor.

OPPO K9 İÇİN 5 DAKİKADA ŞARJ İFADESİ

Weibo gönderisinde, telefonun 5 dakikada şarj edilebileceğinden ve “siyahı iki saat boyunca açabileceğinden” bahsediyor. Söz konusu içerik direkt Çince’den çevrildiği için kastedilenin telefon siyah moddayken 5 dakikalık şarj ile dahi cihazın 2 saat kullanılabilecek kadar güç dolduruyor olduğu düşünülüyor.

Cihaz hakkında bilinenler şimdilik bunlardan ibaret. Sızıntıların netleşmesi için çok beklememiz gerekmeyecek çünkü Oppo, K9 akıllı telefonunu 6 Mayıs’ta Çin’de yerel saatle 15: 00’da tanıtacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler