HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Otomobilde gördüğü kız kardeşini bıçakladı

Bağcılar'da bir benzin istasyonunda bir otomobil içinde gördüğü kız kardeşini kalbinden bıçaklayarak öldüren şahıs, kardeşinin erkek arkadaşı ve yanındaki kızı da yaraladı.

Otomobilde gördüğü kız kardeşini bıçakladı

Edinilen bilgiye göre, saat 20.30'da Demirkapı Mahallesi Maslak Caddesi üzerindeki bir benzin istasyonuna giden Mevlüt Y, park halindeki içinde biri kadın 3 kişinin bulunduğu 34 AFJ 37 plakalı otomobilde kız kardeşi Yıldız Y.'yi (26) gördü. Bunun üzerine otomobile binen Mevlüt Y. ile Yıldız Y. arasında tartışma başladı. Aralarındaki küfürleşmenin ardından üzerinde taşıdığı bıçağı çıkaran Mevlüt Y., kız kardeşini kalbinden bıçakladı. Mevlüt Y., araya giren kız kardeşinin erkek arkadaşı Nedim K.'yı (29)

yüzünden, Yasemin K.'yi da boynundan bıçaklayarak kaçtı. Otomobilden düşen Yıldız Y., arkadaşları tarafından kaldırıldığı Özel Sena Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Bezmialem İstanbul Tıp Fakültesi'ne kaldırılan Nedim K. ise, yapılan tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere Bağcılar Polis Merkezi'ne götürüldü. Benzin istasyonu ile bir pastanenin güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis, olay yerinde delil topladı. Kaçan Mevlüt Y., polisin takibi sonucu yakalandı.

İHA

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler