Palalının yeraltı hesaplaşması çıktı!

Ortaköy'de gece kulübüne düzenlenen saldırının izinin kasım ayında Şişli'de bir gece kulübünün kurşunlanmasına kadar uzandığı ortaya çıktı. İşte detaylar:

Palalının yeraltı hesaplaşması çıktı!

İstanbul Ortaköy’de Boğaz kenarındaki gece kulübüne 2 hafta önce düzenlenen silahlı saldırının soruşturması geçmişe uzanmaya başladı.

“Palalı Sabri” olarak anılan Sabri Çelebi’nin işlettiği gece kulübüne düzenlenen ve 1 kişinin öldüğü saldırı sonrası Asayiş ve Organize Şube ekipleri geniş çaplı soruşturma başlattı.

İlk araştırmalarda saldırının izinin, kasım ayında Şişli’de bir gece kulübünün kurşunlanmasına kadar uzandığı ortaya çıktı.


5a7955bc2269a22448ba4707

Sabri Çelebi, Gezi Parkı eylemcilerine palayla saldırırken görüntülenmişti.

İddiaya göre kulübü, Çelebi’nin adamları kurşun yağmuruna tuttu. F.E. de bir hafta sonra saldırıya karşılık verdi.

Çelebi ve adamı F.Ü.’yü ayaklarından vurdu. Ardından F.E. tutuklandı. Şişli İlçe Emniyeti de Çelebi’nin bir kardeşini ve iki adamını gözaltına aldı.

Ancak 3 kişi serbest kaldı. Bu olayların ardından ise Ortaköy’de bulunan Çelebi’nin gece kulübü silahlı saldırıya uğradı. Polis, tüm bu saldırıların birbiri ile bağlantılı olabileceğini düşünüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Akp Türkiyesi.Övünsün birileri.
Kardeşim kurallara uymayanları uyarmayın kapatın nedir bu yaaaa herkes kendi göbeğini kendi kesiyor doktor nerede,hemşire neredeeee.O ona sıktı bir hafta sonra o karşılık verdi emniyet neredeeeee.
eline silahını alan arkasına 5-10 serseriyi takan mafya cılık oynuyor !kepazelik diz boyu bizim hakimleirmiz ne hikmetse tokat atanı içeri alıyor ,sokaktaki vatandaşın bile mafya dediği eli silahlı katilleri serbestçe gezdirip racon yapmasına izin veriyor? bu böle gitmez ,eli silahlı şorşaklar parayı bulup serbestçe gezerse bu iş çığrından çıkar organize şube yeni yeni büyük mücadelede, bu ana kılıklı babalar temizlenirken bunları adam sınıfına sokan korkak pısırık karıkılıklılalara ne oluyor atın hepsini içeri takın zincirleri köpek gibi gezdirin alayına ibret olsun aleme ferahlık olsun!
herkezler ağır abi olmuş,ortalık texas
buda çok kurtlar vadisi etkisinde kalmış zavallı ergen beyinli.. polatçılık yapıyor güya.. çin malı çakma mafya özentisi cücük...
Diğer Haberler