Pantene Altın Kelebek’te oylama heyecanı başladı!

Mucizelerle dolu geceye geri sayım başladı… Her sene merakla beklenen, ülkenin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek için geri sayım başladı! Bu yıl mucize teması ile gerçekleşecek ödül töreninin merakla beklenen ilk faz adayları da www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresindeki yerini aldı!

Pantene Altın Kelebek’te oylama heyecanı başladı!

1506938869_Pantene_Alt__n_Kelebek_Logo_1

Basın Bülteni 2 Ekim 2017

Dünyanın bir numaralı saç bakım markası Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle, bu yıl 10 Aralık’ta 44’üncüsü düzenlenecek olan Türkiye’nin en prestijli ödül töreni, Pantene Altın Kelebek ödülleri için bu senenin aday kategorileri açıklandı.

Müzik ve TV yıldızlarının kategorilerini halk belirliyor!

Bu yıl Pantene Altın Kelebek oylamasında bir ilk gerçekleşecek. Pantene Altın Kelebek jürisi tarafından belirlenen adayların yanı sıra, halk, kendi adayını aday listesine ekleyerek oyunu kullanabilecek. En yüksek oy oranına sahip adaylar, oylamanın ikinci ayağında yer alarak bu yılın kazananlarından biri olmak için yarışacak. Her anı mucizeler ile dolu geçecek 44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüller sahipleri ile buluşacak.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri resmi internet sitesi www.pantenealtinkelebekodulleri.com’dan desteklediğiniz yıldızlara oy vererek bu yılın kazananları arasında en sevdiğiniz isimlerin yer almasını sağlayabilirsiniz. Oylamaya katılacaklar, bu yıl ilk kez, “Blogger” ve “Youtuber” kategorilerinde de oylarını kullanabilecekler. ‘Mucize’ teması altında, muhteşem şovların ve sürpriz konukların sahne alacağı 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, bu yıla da damga vurmaya hazırlanıyor!

Siz de www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresi üzerinden kaydınızı gerçekleştirerek oylamaya katılabilirsiniz!

1506938859_Hazal_Filiz_K______kk__se

1506938859_Miray_Daner

1506938860_Melisa_S__enolsun

P&G Hakkında
Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de Alo®, Ariel®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, İpana®, Olay®, Oral-B®, Orkid®, Pantene® ve Prima® gibi güvenilir, kaliteli ve lider markalardan oluşan güçlü bir ürün yelpazesine sahiptir. P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Basın bilgi:

Gravital Dijital İletişim Danışmanlığı

Engin Saydam: engin.saydam@gravital.com.tr 0212 337 51 87
Işıl Yılmaz: isil.yilmaz@gravital.com.tr 0212 337 51 40

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler