HABER

Perinçek: Gülen'le buluşmayı reddedince '5 milyon dolardan başlar' dediler

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Beyaz TV'de katıldığı 'Uyan Türkiyem' adlı programda Fetullah Gülen'in kendisine görüşmek için 5 milyon dolar teklif ettiğini söyledi.

Perinçek: Gülen'le buluşmayı reddedince '5 milyon dolardan başlar' dediler

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'ten Fetullah Gülen'le ilgili çok çarpıcı bir iddia geldi. Perinçek, kendisine Gülen'le görüşmesi için emekli bir subayın 5 milyon dolar teklif ettiğini açıkladı.

Perinçek şunları söyledi: "Bana 1996 yılında 13 kişilik bir heyet geldi. Başlarında Yazarlar Vakfı Başkanı Latif Erdoğan vardı. 'Siz Fethullah Gülen'le buluşsanız kimse kimsenin ayağına gitmese, bir kahve içseniz, gazeteciler gelip birer fotoğraflarınızı çekse Türkiye'de barış için çok yararlı olur, bunu öneriyoruz' dediler. Ben de bunun gereğinin olmadığını söyledim. 2 gün sonra onların televizyonda çalışan bir emekli subay telefon etti, 'Niye reddettiniz? 5 milyon dolardan başlar' dedi."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
40 yıldır siyaset yapıyor daha %1 oy alamadı. Halen kendini nimetten sayıyor.
Apo'ya karanfil vermiştin. Buluşsaydınız Fetullah'a da lale ikram edecektin herhalde.
Eee ?... Yani ?... Aradan geçmiş 21 yıl... şimdiye kadar söylemediysen, şimdi niye söylüyorsun... Parti olarak yeni gündemde kalma stratejiniz bu mu ?.. Yaaaa bi git yaaaaa...
KAÇ SEFER SÖYLEDİ.YAYINLAYAN YOKTU.ŞİMDİ YAYINLIYORLAR..
@sahipcikalimdedeye Yav he he bu zatın adamı değil de normal bir vatandaşsan bu zatı 70 li yıllara kadar bir araştır istersen ??? uyardığı adamlardan ne farkı var ?
Geri Dön