HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Reddit Place bitti mi, son hali nasıl? Reddit Place nedir?

Son dönemde sıkça gündeme gelen ve popüler sosyal ağlardan biri olarak bilinen Reddit tüm dünyadaki kullanıcılarının çizim yapmasına izin veren R Place özelliği ile dünya genelinden pek çok kullanıcıyı bünyesinde barındırıyor. Twitch yayıncılarının da destek vermiş olduğu heyecanlı gecede Türk Bayrağı ve Atatürk portesi en çok çizim alanında kalan resimler olmayı başardı. Peki Reddit Place bitti mi, son hali nasıl? Reddit Place nedir? İşte merak edilenler...

Reddit Place bitti mi, son hali nasıl? Reddit Place nedir?

Pek çok Türk Twitch yayıncısının destek olarak birlikteliği organize ettiği Reddit R Place gecesi, internet üzerinde düzenlenen etkinliklere damga vurdu. Etkinlikte, Atatürk portesi ile Türk Bayrağı gece boyu çizim alanında en çok kalan çizimler oldular. Yine Türkiye'nin en çok izlenen Twitch yayıncılarından Pqueen ve Hype da gecede ekipleriyle beraber organize olarak önemli çizimler gerçekleştirdiler. Peki Reddit Place bitti mi ve son hali nasıl oldu?

REDDIT PLACE SON HALİ!

Reddit Place etkinliğinin sona ermesinin ardından, ortaya çıkan son görsel merak konusu oldu.

İşte pek çok farklı ülkeden çizimin yer aldığı etkinlikte ortaya çıkan o son görsel:

cxjalbw3hlr81

REDDİT R PLACE NEDİR?

Reddit R Place popüler sosyal ağlardan olan Reddit’in bir eğlence çizim mekanı olarak karşımıza çıkmakta. Uygulamada pikseller aracılığıyla çizimin yapılabildiği dev resimde kullanıcılar organize olarak çeşitli çizimler yapabiliyorlar. Çizim alanı ise bütün dünyadaki kullanıcılara açık olduğu için organize olamayan kişilerin çizdiği şeyler anında başka kullanıcılar tarafından kapatılarak üzerine başka çizimler gelebiliyor.

REDDİT R PLACE NASIL ÇİZİM YAPILIR?

1649058312_963_Redditte-rPlace-nedir-Nasil-katilinir-ve-ne-zaman-biter

Reddit R Place'de çizim yapabilmek için için öncelikle bir Reddit hesabına sahip olmanız ve sonrasında r/place’e girmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkan ekranda yer alan resme tıkayarak yakınlaştırabilir karelerin üzerine tıklayarak istediğiniz rengi ekleyebilirsiniz. Reddit’in 16 renkli paletinden istediğiniz rengi seçerek büyük bir çizim de oluşturabilirsiniz.

Youtube


En Çok Aranan Haberler