Römorka asılı köpek fotoğrafı paylaştı, gözaltına alındı

Erzincan'ın Tercan ilçesinde, boynundan traktör römorkuna asılı haldeki köpeğin fotoğrafını sosyal medyada paylaşan B.B., gözaltına alındı.

Römorka asılı köpek fotoğrafı paylaştı, gözaltına alındı

İlçeye bağlı Çadırkaya beldesinde yaşayan B.B., sosyal medya hesabında traktör römorkuna asılı halde köpeğin fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın üzerine “Bundan sonra burada yakaladığım bütün canlıları bu hale..." diye yazan B.B. tepki topladı.

Paylaşım kısa sürede yayılarak büyük tepkilere neden odu. Hayvanseverler konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından İçişleri Bakanlığı, Erzincan Valiliği ve savcılıkları etiketledi. Paylaşım üzerine harekete geçen polis, B.B.’yi gözaltına aldı. Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
boyle vicdansizlar oldugu surece başımıza her bela gelir
Zannetmeki mahşerde bunun hesabını vermiceksin...O öldürdüğün köpek senden şikayetçi olacak...Allah sizleri ıslah etsin...
Hala böyle insanlara hiç bir ceza verilmiyor , veriyoruz dedikleri de 1000 Tl para cezası. Ne olursa olsun hiç bir canlının hayatı böyle bir para ile ölçülmez. Bu gün hayvana bunu yapan insan müsfettesi yarın kimbikir ne yapar. Bunun cezası ahirete kalmamalı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler