Sağlık Bakanı Koca'dan Kartal'da çöken binada yaralananlarla ilgili son dakika açıklaması!

Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kartal'da çöken binadan yaralı olarak çıkarılan hastaların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi verdi. Koca, 6 kişinin yoğun bakımda, 7 hastanın ise serviste tedavilerinin sürdüğünü, 1'nin durumun ağır olduğunu belirtti.

Kartal'da çöken binanın enkazından kurtarılanların sağlık durumları ile ilgili son duruma ilişkin konuşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamaları şöyle:

"6 hastamız yoğun bakım tedavisi devam etmekte, 1 hastamızı servise aldık. Serviste 7 hastamızın tedavisi devam ediyor. 6 yoğun bakım hastamızdan 1'inin durumu ciddiyetini koruyor. 6 yaşındaki Havva kızımızın durumu iyi, sağ bacağına küçük bir müdahale yapıldı. 9 yaşındaki Mahmut Tayyip'in de sol bacağına küçük bir müdahale yapıldı. Kendisiyle konuştum, genel durumu iyi. 2 hastamız bugün taburcu olabilir. Mert'in durumu ise bugün küçük bir müdahale yapıldı. Yer yer dalgalı bir kardiyak sorunlarımız oluyor. Genel durumu ciddi değil ama biraz daha yakın takip edilmesi gereken durumda."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Hâlâ hangi sebeple yıkıldığını bilmiyoruz ve de sorumluları !!
Binanin sahibi AKP persilvanyada FETO tarafından kurulmuş BOP taseronluguna eski kartal belediye baskani simdiki erzurum belediye baskani fetocu hirsiz mehmet sekmenin köylüsü cikmis ey akepe bunca iftira yalan talan ihanet yapip nasil suyun yuzune cikiyorsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler