KADIN

Sevgililer Günü'nde Yalnız Kalmayın

Sevgililer Günü'nde Yalnız Kalmayın

Mymacchiato ile mutluluğa adım adım

Sevgililer gününden önce Mymacchiato'ya üye olarak, hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Hayat hızla akıp giderken özel hayatınızda aradığınız mutluluğu tesadüflere bırakmayın. Yoğunluktan kafamı kaşıyacak vaktim yok diyorsanız Mymacchiato'nun aşağıdaki hizmetlerinden yararlanabilirsiniz, detaylı bilgi için www.mymacchiato.com

Tanıştırma Servisi: Mymacchiato ,evlilik yolunda ciddi bir ilişki arayan; eğitimli, kariyer sahibi kişilere eş bulma ve ilişki danışmanlık hizmeti vermektedir. Ekibimiz, bekar üyelerinin akşam yemeği rezervasyonlarında tanışmalarına aracılık eder.

Online/Yüzyüze İlişki Koçluğu: İlişki koçlarımızla bir araya gelerek ilişkinizde ya da özel hayatınızda yaşadığınız problemleri yüzyüze çözümlemekteyiz.

Sosyal Hayat Rehberlik Hizmeti: Zevkinize hitap eden aktiviteler bulamıyorsanız, yeni insanlarla tanışmak size zor geliyorsa, sosyal yanınızda eksiklik görüyorsanız, zamanı verimli kullanamamaktan şikayetçiyseniz, bu işe beraber kafa yoruyoruz, doğru zamanda doğru yerde olmanızı ve günlerinizi dolu dolu geçirmenizi sağlıyoruz.

Platonik Servis: Ondan hoşlanıyorsunuz ancak o sizin farkınızda değil mi? Sadece adını mı biliyorsunuz ya da çalıştığı şirketi.. Onun hakkında bildiklerinizi bize anlatın, sizin adınıza ona ulaşalım, merak ettiklerinizi soralım, bekar ise sizinle buluşmasını sağlayalım.

Etkinlik Ajandası: Ayda 1 düzenlenen Cook and Meet, AfterParty, Jazz Night konseptli etkinliklerde hem tanışma hem de keyifli vakit geçirme fırsatı sizi bekliyor!

https://www.facebook.com/mymacchiato1

https://twitter.com/mymacc

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.