Silahla fotoğraf çekeyim derken kendini vurdu

Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesine bağlı Hozan köyünde kaza kurşunu 1 kişinin ölümüne yol açtı.

Silahla fotoğraf çekeyim derken kendini vurdu

Edinen bilgilere göre Hilvan ilçesine bağlı hozan köyünde silahla fotoğraf çekmek isteyen M.K. Özbay (18) silahının ateş alması nedeniyle kendini vurdu. Yakınları tarafından Hilvan Devlet Hastanesine kaldırılan genç, daha sonra Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Özbay, burada yapılan müdahalere rağmen kurturalamadı. Kaza ile ilgili soruşma başlatılırken, yaralının durumu ağır olduğu öğrenildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Adam ölmüş, yaralının durumu nasıl ağır oluyor? "kurturalamadı" "soruşma" "müdahalere" "Edinen" ne demek? İlkokuldan terk birisi mi hazırlıyor bu haberleri?
EY ÖLÜMLÜ DÜNYA,NE DE UNUTTURUYRSUN KENDİNİ..NE DE NEFSE ÖLÜMSÜZMÜŞ GİBİ YALANCI BİR ŞERBET İÇİRİYORSUN..DAHA DÜN 18 YAŞINDA BİR TALEBEM ÖLDÜ..CANIM KARDEŞİM MUSTAFA K.ÖZBAY.SENİ KÜÇÜKKEN ALIP BÜYTMÜŞTÜM.GELİP GELİP GİDYORSUN NAZARIMA..HAYLİMDEN HİÇ ÇIKMIYORSUN.YAZIK OLDU KÜÇĞÜM.ALLAHIM,RHMETİNİ YAKIN EYLE..MLEKLER KARŞILASIN O GÜZL KARDEŞİMİ..ŞİMDİ EY ÖLÜM VE EY FANİ DÜNYA..YAŞLIYA DEĞİL ÇOCUĞA YOL VERDİN..YAŞ ÖNMLİ OLMUYOR DEMEKKİ..O HALDE YALVRALIM.KULLUĞU UNUTMYALIM.VE ONA KOŞALIM.YOL BİLDİKLERİNİN HEPSİ SAHTE..YOL SENİN,SÖZ SENİN ALLAHIM
ölürmürsün bankadaki paraları çek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler