HABER

Silopi'de 580 genç asker ocağına gönderildi

Şırnak'ın Silopi Askerlik Şube Başkanı Yüzbaşı Fatih Özener Silopi ilçesinde 580 genci asker ocağına gönderdiklerini söyledi.

Şube Başkanı Yüzbaşı Özener askerlerin sorunsuz bir şekilde birliklerine gönderildiğini söyleyerek askerlik hizmetlerini tamamlayan gençlerin tekrar ailelerine kavuşacağını ifade etti. Şube Başkanı Yüzbaşı, "Silopi ilçesinden Türkiye'nin çeşitli bölgelerine asker adaylarımızı uğurladık. Askere gidecek olan gençlerimize aileler ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Özellikle çevre yollara vatandaşlarımız adeta akın etti. Asker adaylarının yakınları ve asker adaylarının duyguları çok farklı olduğu belli

oluyordu. Özellikle askere gidecek olan gençlerimiz çok heyecanlı olduklarını gözledik. Türkiye'nin çeşitli bölgelerine vatani hizmetlerini yapmak için giden gençlerimiz hizmet süreleri dolduktan sonra tekrar ailelerine kavuşacaklar" diye konuştu.

Şube Başkanı Yüzbaşı Özener ayrıca askere gidecek olan gençlere şimdiden hayırlı teskereler dileyerek asker uğurlama törenine gelen bütün vatandaşlara teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön