HABER

Şişli'de binadan üzerine buz sarkıtı düşen kişi yaralandı

Şişli'de bir binadan başına buz sarkıtı düşen işçi olarak çalıştığı öğrenilen Türkmenistan uyruklu kişi, yaralandı. Olay sonrası hastaneye kaldırılıp tedavi altına alınan kişi az daha gözünden oluyordu.

Olay, saat 14.00 sıralarında Ergenekon Caddesi'nde yaşandı. İşçi olarak çalıştığı öğrenilen Türkmenistan uyruklu Babahan Allayarov(51)'un kaldırımda yürürken başına buz sarkıtı düştü. Gözünden ve yüzünden yaralanan Allayarov yere yığılırken, çevredeki vatandaşlar sağlık ekiplerine haber verdi.

72a9aa7dd74d30108447ba9608652ced

Sağlık ekipleri, Babahan Allayarov'u ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırdı. Binadaki diğer buz sarkıtları belediye ekipleri ve vatandaşlar tarafından temizlendi. Olay sonrası hastaneye kaldırılan Allayarov neredeyse gözünü kaybediyordu.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ülke ne hale geldi türkmen suri ırak iran azeri gürcü ne ararsan burda elini kolunu sallayan burda
Ülkede neden türk evladı vatan evladı bu kadar işsiz görün bakın bilin işte nerede ıraklı suriyeli afgan özbek var bunların sigortaları yok die bunları işe alan işverenler var bunları çalıştırıp kendi evladını dışşlıyolar ülkenin hali bu işte işsizlik dahada artacak yazık günah kime neye sorsan işcisi ya özbek ya suriyeli ya ıraklı falan yahu market bile cırak diye suriyeli alır olmuş yanına niye neden sigortası yok birde daha az para veriyoruz diyolar gidişat kötü ülkede suriyelilerin hangi biri işsiz acaba senin önceligin halkındır el oglu degil 10 milyon vatandaşın işsiz be
Geri Dön