Son dakika! ABD Başkanı Donald Trump'tan İran'a gözdağı!

ABD Başkanı Donald Trump'tan İran'a çok sert uyarı geldi. Trump İran'a yönelik 'İran ya müzakare eder ya da bir şeyler olur' dedi

ABD Başkanı Trump İran'a ilişkin açıklamalarda bulundu. Trump, "İran nükleer programa başlarsa çok sert sonuçları olacak. İran müzakere edecek ya da bir şeyler olacak" dedi.

Öte yandan Amerika Savunma Bakanı, anlaşmadan çekilmelerine rağmen Ameriken askeri harcamalarında bütçe artırımına ihityaç duyulmadığını açıkladı.

TRUMP NÜKLEER ANLAŞMADAN ÇEKİLDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

ABD Başkanı Donald Trump, 2015 yılında altı ülke ile İran arasında imzalanan nükleer anlaşmadan, ülkesinin çekildiğini dün açıklamıştı.

DİĞER ÜLKELER ANLAŞMAYI SÜRDÜRECEK

Trump'ın kararına İsrail ve Suudi Arabistan dışında destek veren bir ülke çıkmazken, anlaşmanın altında imzası bulunan diğer ülkeler anlaşmaya bağlılıklarını sürdüreceklerini belirtmişti.

AYRINTILAR GELECEK...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
kendi başını yee köpek elbet abd nin sonuda yakındır
zamanında k.koreyede aynısını diyordu şimdi kanka oldular
abd komple sellerin depremlerin altında kalıp dümdüz olasın innnnşallaah!
Yalancı, sözünde durmayan adi Amerika. İşiniz gücünüz fırıldak çevirip korkutarak tehdit edip sömürmek. Ne olacaksa olsun artık
iran saldırır afettmez ama rusya neden iran desteklemıyor anlamıs degılım bu dunyanın horozu amerıkamı demnıyor cın
yiğit dünya lideri trumpa kimse yamuk yapamaz.türkiye olarak terörist devlet irana karşı dost ve stratejik ortak amerikanın yanındayız.
tamam trump sanada tamam recep gibi sanada tamam
TÜRKİYE... GARDINI ALMALI.... BELA ETRAFIMIZDA DÖNÜP DURUYOR... DİKKAT... OYUNU İYİ OKUYALIM... TEK SALDIRMIYOR... SIRTLAN SÜRÜSÜ... KARŞI ATAK.. GÖRÜŞMELERDİR..
hepsi tiyatro bence hedef türkiye uyanık olun
2 gün sonra dost olur bunak
Rusçu bu trump hepsi danısıklı döğüş
İranı vurursa abd dağılmaya başlar , kendi için kötü olur amaç ta bu olsa gerek , , her ne kadar bu tür ani spekilasyonlarla doları artırsada sonuç bölünmeye gider , rus ve almanların isteğide bu trumta onların adamı..
İranı vurursa abd dağılmaya başlar , kendi için kötü olur amaç ta bu olsa gerek , , her ne kadar bu tür ani spekilasyonlarla doları artırsada sonuç bölünmeye gider , rus ve almanların isteğide bu trumta onların adamı
DÜNYAYI DELİLER İDARE ETMEYE BAŞLADI. NEREYE BAKSAN BİR EFE.
İranı vurursa abd dağılmaya başlar , kendi için kötü olur amaç ta bu olsa gerek , , her ne kadar bu tür ani spekilasyonlarla doları artırsada sonuç bölünmeye gider , rus ve almanların isteğide bu trumta onların adamı.
bu Trump dengesizin biri, adamın kafa çalışmıyor, israilin oyuncağı olmuş. dünyayı çok karıştırıyor Netenyahunun yalağı olmuş. İran takmaz bunu deliyi yoluna devam eder. kaybeden yine ABD olur.
irana yapilacak aleni bir saldırı turkiyeye dır.onun için kimse bi bok yiyemez.hepsi lafta kalır.
Abd şirketlerine ve borsasına para çekmek için piyasalardan sürekli kriz yaratma derdinde bunu ne zaman devlet yetkilileri anlar çok merak ediyorum anlayana kadar ne olur bilinmez.
Yakan haberleriniz var.
Diğer Haberler