Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn hayranlarının kalp atışlarınızı hızlandırdı! Bikini altının iplerini çözdü

  Sosyal medyada “Barbi” lakabıyla bilinen fenomen isim Apollonia Llewellyn yine hayranlarının yüzünü güldürecek cesur bir paylaşımla karşılarına çıktı. Sosyal medyada birbirinden cesur paylaşımlara imza atan Llewellyn pembe bikini altının iplerini çözünce sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

  Sosyal medya hesaplarından birbirinden cesur paylaşımlara imza atarak yarım milyonu aşkın takipçiye ulaşan Llewellyn yine geleneğini bozmadı. Fenomen isim bu kez pembe bikinisiyle kamera karşısına çekti. Bikini altının yanlarında bulunan iplerini çözerek gevşeten Llewellyn’in paylaşımı kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.

  YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

  kapak apollonia

  İzmir’de yaptığı tatilden çekilen bir karesini paylaşan fenomen isim gönderisine “Kutsanmış” notunu ekledi. Saçlarının doğal hali ve makyajsız bir şekilde yaptığı cesur paylaşımıyla adından söz ettiren fenomen ismin gönderisi kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Mükemmel görünüyorsun” yorumunu yaptı. Bir diğer sosyal medya kullanıcısı ise “Düştü düşecek... Giymesen de olurmuş” yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler