Mynet Trend

Minik iç çamaşırı ve seksi dövmeleriyle hayal gücüne çok az şey bıraktı! Sosyal medya fenomeni Mara Inkperial pozlarıyla gündem oldu

Almanya'dan yaşayan sosyal medya fenomeni Mara Inkperial, dövmeleri de dahil olmak üzere bedeninin büyük bir bölümünü açığa çıkaran ufacık bir iç çamaşırı içinde verdiği pozlarıyla gündem oldu. Seksi pozlarını sosyal medya hesabında paylaşan genç fenomen, erotik paylaşımıyla kısa sürede ilgi odağı olmayı başardı.

Minik iç çamaşırı ve seksi dövmeleriyle hayal gücüne çok az şey bıraktı! Sosyal medya fenomeni Mara Inkperial pozlarıyla gündem oldu

793.000 takipçiye sahip olduğu Instagram hesabında sık sık dövmelerini ve kendisini paylaşan Mara Inkperial, yıllardır süren değişimimin ardından, güzel bir forma sahip vücudunun portreler ve geometrik desenlerle kaplı halini paylaşarak hayranlarını mest etmeye devam ediyor.

GÜNDEM OLDU

240828864_115970460718829_5532754712092636966_n

13 yaşında ilk dövmesini yapan ve 17 yaşında gerçek bir stüdyoda çalışarak kariyerine başlayan Mara, şimdi siyah beyaz dövme konusunda uzman bir dövme sanatçısı. Hem başarılı sanatıyla hem de güzelliğiyle ilgi çeken genç kadın, bu haftanın başlarında paylaştığı gönderiyle de gündem olmayı başardı.

BEĞENİ YAĞDI

0_TAKEN-FROM-INSTAGRAM-WITHOUT-P

Siyah bir sütyen ve uyumlu iç çamaşırlarıyla bir jartiyer takımı giyerek poz veren Mara, görünümünü seksi transparan bir çorapla tamamladı. İlk fotoğrafta samimi bir şekilde poz verirken, ikinci fotoğrafta Mara'nın doğrudan kameraya baktığı görülüyordu. Gönderisi 11.300 beğeni ve yüzlerce yorum aldı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler