HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Spotify çöktü mü? Spotify'da sorun mu yaşandı, Spotify'a ne oldu?

Spotify çöktü mü sorusunun cevabı araştırıldı. Çünkü dünya genelinde birçok kullanıcı, Spotfiy'da sorun yaşadıklarına dair raporlar iletti. Son dakika gelişmelerini takip eden kullanıcılar Spotify'da sorun mu yaşandı, Spotify'a ne oldu? sorularının cevabını merak etti. Peki Spotify çöktü mü? Spotify'a ne oldu? İşte detaylar...

Spotify çöktü mü? Spotify'da sorun mu yaşandı, Spotify'a ne oldu?

Spotify çöktü mü sorusu ile ilgili son dakika açıklamaları merak edildi. Kullanıcılar ise Spotify'da bir sorun olup olmadığının cevabını araştırdı. Çünkü iddiaya göre dünya genelinde çok sayıda kullanıcı, sosyal paylaşım ağı olan Spotify'da sorun yaşadı. Peki Spotify çöktü mü, Spotify'a ne oldu? Spotify'da sorun mu yaşandı?

SPOTIFY ÇÖKTÜ MÜ?

Kesintileri takip eden web sitesi downdetector'deki verilere göre, kullanıcı raporları Spotify'da problemlerin olduğuna işaret etti.

spotify1

SPOTIFY'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Spotify Status Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Bir şeyler doğru değil ve bunu araştırıyoruz. Raporlarınız için teşekkürler!" denildi.

Aynı hesaptan dakikalar sonra yapılan daha yeni bir açıklamada ise, "Şimdi her şey çok daha iyi görünüyor! Hala yardıma ihtiyacınız varsa @SpotifyCares hesabına seslenin." ifadeleri kullanıldı.


Express

En Çok Aranan Haberler