Stadyumdan düşerek hayatını kaybetti

ABD'nin Atlanta şehrinde beyzbol maçı seyretmek için stadyumda bulunan bir şahıs 18 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybetti.

NEW YORK (CİHAN)Ronald Homer (30) isimli taraftar otoparktan stada beyzbol maçını seyretmek için gittiği sırada 18 metre yükseklikten zemin kata düşerek hayatını kaybetti. Homer'in düşmeden önce annesini arayıp, yağmurdan dolayı geç başlayan maçı seyretmek istediğini söylediği öğrenildi.

Görgü tanıkları ise, şahsın düştüğü sırada yanında başka kimsenin olmadığını, olayın sadece kaza olduğu yönünde ifade verdi. Kazanın sebebi ile ilgili araştırmalarını devam ettiren polis, şahsın alkollü olabileceği üzerinde duruyor. Yetkililer, aynı stadyumda 2008 ve 2012 yıllarından meydana gelen kazalarda 2 taraftarın hayatını kaybettiği, bir kişinin ise yaralandığı bilgisini verdi.

Texas'ta bir taraftar 2011 yılında beyzbol topunu yakalamak isterken düşüp hayatını kaybetmişti. Yetkililer bu olaydan sonra stadyumlarda meydana gelen kazalar konusunda daha çok önlem almaya başladı. CİHAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler