Taksim Cumhuriyet Anıtı'na büyük ayıp!

Taksim Meydanı’nda binlerce yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği Cumhuriyet Anıtı'nda heykelin tuttuğu bayrağın direği kırıldı. Yetkililer anıta tırmanarak zarar veren kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Taksim Meydanı’na 1928 yılında yaptırılan ve binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret akınına uğrayan, Atatürk ve silah arkadaşlarının bulunduğu Cumhuriyet Anıtı’nda ilginç bir detay vatandaşların dikkatini çekti.

Anıtta iki heykelin elinde bulunan bayraklardan birinin direği kırıldı. Anıta tırmanan bir şahsın direğe tutunması sonucu kırıldığı öğrenilen direğin üstündeki bayrak ise heykelin elinde asılı kaldı. Bayrağın direksiz bir şekilde havada kaldığı ise kimse tarafından fark edilmedi. Vatandaşlar ise anıt önünde fotoğraf çekinmeye devam etti. Yetkililer anıta bu şekilde zarar veren kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

CUMHURİYET ANITI

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Dünyanın en nezih yerlerinden biri olan taksim civarı, arap akınıyla kro merkezine döndü.
Araplarin piknik alani olmus rezalet, hertaraf suriyeli mafya ceteleriyle dolu, suriyeli travesti trans ve fahiseleri acik orta pazar yeri etmisler oralari. Goz yumanlar kimler acaba meydan 24 saat kameralarla izleniyorsa o heykele nezaman cikldi kim cikti nasi kirdi bilmeleri gerekmiyormu? 24 saat sivil veya gorevli polis memurlari meydanda siradan vatandaslara kimlik soracaklarina bunlarin onlemini alsinlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler