HABER

Taksim'den yürekleri burkan görüntüler!

İstanbul'da Taksim meydanı ve çevresinde madde bağımlısı küçük yaştaki çocukların içler acısı hali kameralara yansıdı. Bir grup genç yakaladıkları madde bağımlısı 2 çocuğun ellerindeki kimyasal maddeyi ateşe verirken, çocukları da ateşte yakmakla tehdit etti ve "Bizim de kardeşimiz var, onların ağabeyleri belki peşine düşmüyorlar ama görünce bizim içimiz yanıyor. Biz de o yollardan geçtik, kimsenin kaybetmesini istemiyoruz" dedi. O anlar kameralara işte böyle yansıdı..

Taksim meydanı ve Cumhuriyet alt geçidinde madde bağımlısı küçük yaştaki 2 çocuk kameralara yansıdı. Alt geçitten meydana çıkan çocuklar kendilerini uyaran basın mensubuna görüntü çekmemesi için el hareketi yaptı. Bir grup genç, yakaladıkları madde bağımlısı 2 çocuğun ellerindeki kimyasal maddeyi ateşe verdi.

Daha sonra çocukları yaktıkları ateşte yakmakla tehdit eden gençler, "Bizim de kardeşimiz var, onların ağabeyleri belki peşine düşmüyorlar ama görünce bizim içimiz yanıyor. Biz de o yollardan geçtik, kimsenin kaybetmesini istemiyoruz. Bizim elimizden tutan olmadı. Biz de bu yollara girdik ama bilmiş olarak şimdi onların elinden almasak aciziz. Biz de bunu geçmişimizde yaşadık" diye konuştular. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
evet cemaatciler cubbeliler sariklilar tutuverin bu cocuklarin elinden sevap mi islemek istiyosunuz. iste en guzel sevap. e hadi. ama yok yok siz en iyisi kermes yapin.
boşver sen sarıklı cübbeli cemaatçilerin kazanacağı sevabı onlara sevap lazımda sana değilmi? madem çok biliyorsun herşeyi burada laf üreteceğine çalıştır kafanıda iş üret çözüm fikri söyle yol göster hayır demekten başka bir işe de yaramış olursun muhalefet olmak sadece karşı çıkmak değil alternatif yoluda göstermektir işte bunu yapamadığınız için zihniyetiniz iflas etmiş durumda ama hala modern benim medeniyim diye dolanıyorsunuz ortalıkta hadi ver bu çocuklarada bizede yarayacak bir yol haritası sen de sevap kazanmış ol hemde !...
Mesele o duruma düşmeden nesle sahip cikabilmek...Bugün feto denilen cemaate bir zamanlar insanımızın sahip çıkması bu yüzdendi..maalesef gayeihayal unutuldu nisyan ile...sonra eneler etrafında bir sürü hubbucah meraklısı insanlar türedi...alt tabakaya nice zulmler edildi..Allah da belayi verdi..Hükümetin birazcık insafı varsa rica ediyorum zaten hep sıkıntı çekmiş ibadet tabakasına dokunmasın..
Artık acımıyorum bunlara insan kendi iradesine sahip çıkabilmeli tedavi felan hikaye insan bırakmak isterse kafasında bitirir bırakır geçen 10 yaşındaki çocuğa elindeki sigarayı at dedim bıçak çekti it o gün bugündür gebersinler umrumda değil kendi seçimlerinin bedellerini öderler.
Birileri filistini düşüneceğine kendi ülkesinin insanını düşünse çok iyi eder.Önce benim insanım.
Geri Dön