The Crown'un Diana'sı koltuk altı kıllarıyla şaşırttı!

Netflix'in hit dizisi The Crown'da Prenses Diana'yı canlandıran Emma Corrin, Glamour dergisine poz verdi. Koltuk altı kıllarıyla dikkat çeken oyuncu, kadınların etiketlenmemesi gerektiğini söyleyerek, vücut pozitifliğini savunduğunu verdiği pozlarla kanıtladı.

The Crown'un Diana'sı koltuk altı kıllarıyla şaşırttı!

Netflix'te en prestijli yapımlar arasında yer alan The Crown yeni sezonuyla 15 Kasım'da izleyiciyle buluştu.

Yayınladığı tarihten itibaren en çok izlenen yapımlar arasında yer alan The Crown'un oyuncuları da o gün bugündür ses getiriyor. Prenses Diana'yı canlandıran Emma Corrin de bunun hakkını fazlasıyla veriyor.

Screenshot_28

GÜZELLİK KALIPLARINI YIKTI

Glamour dergisinin son sayısına koltuk altı kıllarıyla poz veren Corrin, 'erkek arkadaşımdan ayrıldığımdan beri koltuk altı kıllarımı uzatıyorum. Kadınların medya tarafından çeşitli kalıplara sokulmasını hiçbir zaman doğru bulmadım. Makyajım, saçım, ne giymem gerektiğini bana kimse dikte edemez. Bir ilişkim vardı ve sanırım her iki tarafın da yararına tıraş olmam gerektiğini düşünmeye programlandım. Ancak kadınlar olarak sanırım artık kendimiz nasıl istiyorsak öyle hareket etmeliyiz' dedi.

Emma, Prenses Diana'yı oynamak için dönüştü ve övgü dolu eleştiriler alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ne kadar saçma bir mantık!.Kadın başkaları istiyor veya dikte ediyor diye kişisel temizlik yapmaz.Çünkü gerçek kadın doğası,pisliği zaten kabul etmez ve iğrenir.Doğasının getirdiği kadınlık gururu ile zarafet ve temizliğinden ödün vermez ve kişisel bakımından zevk alır.Bu insanlar kendi kişisel iğrençliklerini,bakımsızlık ve aymazlıklarını topluma yansıtarak bir çeşit sözde ahlak halinde kamufle etmeye çalışıyorlar.Hiç bir midesi olan erkek şu görüntü sahibine yanaşmaz..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler