HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Tiktok çöktü mü? 9 Şubat 2023 Tiktok erişim sorunu düzeldi mi, ne zaman düzelecek?

TikTok uygulamasına girişlerde erişim sorunu yaşanıyor. Geçtiğimiz günden itibaren birçok kullanıcı TikTok hesabına ulaşamadı. TikTok’a erişim sağlamak isteyen sosyal medya kullanıcıları bu konuda sorun yaşamalarının ardından "TikTok çöktü mü, neden açılmıyor, ne zaman düzelecek?" sorularını araştırıyor. İşte detaylar...

Tiktok çöktü mü? 9 Şubat 2023 Tiktok erişim sorunu düzeldi mi, ne zaman düzelecek?

TikTok ve Twitter gibi milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya uygulamalarına erişimde sorunlar yaşanıyor. Kullanıcılar, TikTok hesaplarına giriş yapamadıklarını paylaştı. Downdetector verilerine göre internet erişim şikayetlerinde artış yaşandı.

TİKTOK ÇÖKTÜ MÜ?

TikTok'un çöküp çökmediğiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. TikTok'a erişimde sorun yaşandığı kulanıcılar tarafından belirtiliyor. Downdetector verilerine göre internet erişim şikayetlerinde artış yaşandı.

tiktok3

TİKTOK NE ZAMAN AÇILACAK?

Ekran görüntüsü 2023-02-08 164745

TikTok kullanıcıları ''hata oluştu'' uyarısı nedeniyle sosyal medya hesaplarına girmekte zorluk çekiyorlar. Kullanıcılar TikTok ne zaman açılacak sorusunu aratıyor. TikTok'a erişimin ne zaman olacağına resmi dair bilgilendirme yapılmadı.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler