HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kurası sonuç sorgulama ekranı

TOKİ arsa kuraları 1 Şubat itibarıyla başladı. Bugün (2 Şubat) Muş ve Osmaniye kura çekimleri tamamlandı. Kuralar, sosyal konut projelerinde de olduğu gibi canlı olarak yayınlandı. Sonuçlar ise e-Devlet üzerinden kontrol ediliyor. Peki TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kura sonuçları açıklandı mı? İşte TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kurası sonuç sorgulama ekranı...

TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kurası sonuç sorgulama ekranı

TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kurası bugün tamamlandı. Arsa projesi kapsamında müstakil ve müşterik arsa olmak üzere iki çeşit arsa yer alıyor. Arsalar, piyasa fiyatının altında hak sahiplerine satılıyor. Peki TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kura sonuçları açıklandı mı? İşte TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kurası sonuç sorgulama ekranı...

TOKİ MUŞ VE OSMANİYE ARSA KURA SONUCU NASIL SORGULANIR?

TOKİ arsa kura sonucu canlı yayında belli oluyor. Aynı zamanda sonuçlar e-Devlet'in, 'https://www.turkiye.gov.tr/toki-kura-sonucu-sorgulama' adresinden sorgulanabilir.

TOKİ MUŞ VE OSMANİYE ARSA KURASI İZLEME LİNKİ

TOKİ Muş Merkez İlk Evim Müstakil Arsa Kurası 2 Şubat saat 13.30'da, TOKİ Osmaniye Merkez İlk Evim üstakil Arsa Kurası ise 2 Şubat 15.00'da tamamlandı.

TOKİ Muş ve Osmaniye arsa kuralarını canlı izlemek için aşağıdaki linke tıklayın...

TOKİ MUŞ ARSA KURASI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TOKİ OSMANİYE ARSA KURASI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TOKİ ARSA KURA TAKVİMİ

2 Şubat 2023: Burdur Merkez Müstakil, Siirt Merkez Müstakil, Kastamonu Merkez Müstakil, Muş Merkez Müstakil, Osmaniye Merkez Müstakil.

3 Şubat 2023: Mardin Merkez Müstakil, Niğde Merkez Müstakil.

6 Şubat 2023: Ankara Merkez Müstakil, Ankara Merkez Müşterek.

Express


En Çok Aranan Haberler