HABER

TTNET WiFi’dan fark yaratan yenilik

TTNET, yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek WiFi internet erişim hizmetine sesli doğrulama teknolojisini getirdi.

TTNET WiFi’dan fark yaratan yenilik
Bu teknoloji sayesinde TTNET abonesi olsun olmasın herkes sesli doğrulama sistemine sadece bir telefon numarası girerek internete kolayca bağlanabiliyor. Sesli doğrulama sistemi, TTNET WiFi internet erişiminin ücretsiz olarak sunulduğu kahve zincirleri ve büyük havalimanlarının ilgili alanlarında herkes için TTNET WiFi’a bağlanmayı pratik hale getiriyor.
TTNET, genişbant internet alanında yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Artık TTNET WiFi abonesi olsun olmasın herkes, WiFi internet erişim hizmetinin olduğu belirli noktalardan, tek bir doğrulama işleminin ardından internete bağlanabilecek. Bu kolaylığı sağlayan sesli doğrulama sistemi TTNET WiFi hizmetinin ücretsiz sunulduğu kahve zincirleri ve büyük hava alanlarında kullanılabilecek.
Sesli doğrulama sistemini kullanmak oldukça kolay;
- Kullanıcı, WiFi hizmetinin ücretsiz sunulduğu herhangi bir noktada internet tarayıcısını çalıştırdığında önüne çıkan TTNET WiFi sayfasından “TTNET Abonesi Değilim” butonuna basarak menüye giriyor.
- Açılan pencereye cep telefon numarasını yazıyor.
- TTNET tarafından bu numara arandığı zaman, bilgisayarın hoparlöründen gelen doğrulama sesi ile telefon ahizesinden TTNET’in sistemine tanıtılmış oluyor.
- Ses telefona gittiği zaman çağrı sonlanıyor ve kullanıcı otomatik olarak internete bağlanıyor.
TTNET büyük yatırım yaparak 2008 yılında kullanıma sunduğu WiFi internet erişim hizmetini şu anda Türkiye’nin 81 ilinde 7000’den fazla noktada kullanıcılarına ulaştırıyor.
[ ****](http://www.scroll.com.tr/61081/dunya-iphone-4se-merhaba-dedi/)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön