Tunç Başaran beyaz perdeye döndü

İstanbul (AA)- Yönetmen Tunç Başaran'ın, Mimar Sinan Üniversitesinde öğrencisi olan Roksan Lülü'nün okul için yaptığı kısa filmden yola çıkarak çektiği "Vesaire Vesaire" adlı film, 11 Nisan'da vizyona girecek.

2005 yılında Kadir İnanır ve Fatma Girik'in rol aldığı "Sinema Bir Mucizedir" filminin ardından "Azap Yolu", "Pertev Bey'in Üç Kızı" gibi dizilere imza atan Başaran, "Vesaire Vesaire" adlı filmle yeniden beyaz perdeye döndü.

Yapımcılığı ve yönetmenliğini Tunç Başaran'ın üstlendiği filmde, Rutkay Aziz, Roksan Lülü, Aliye Uzunatağan, Taner Barlas, Eser Ali ve Bülent Kayabaş rol aldı.
Çekimleri Marmaris İçmeler ve Armutalan'da gerçekleştirilen filmin konusu özetle şöyle: "Sağlığı bozulan ünlü yazar Arda Başar, içinde bulunduğu koşullardan
sıkılıp bir anda yaşadığı şehri değiştirme kararı alır. Nereye gideceği konusunda hiçbir fikri olmadan eşyalarını toplar ve kendisini güney sahillerinden Marmaris'te bulur. Burada hayatına giren sevimli bir köpek, genç bir kız ve bir ayyaş, Arda'nın hayatının akışını beklenmedik bir şekilde değiştirir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler