Turist otobüsünün kaza anı kamerada

Çin'de bir yolcu otobüsü otobanda girişi kaçırınca geri geri gelmeye başladı.

Bir süre geri geldi ancak otobüs şoförü arkadan hızla gelen kamyonu farkedemeyince ortaya bu dehşet görüntüler çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
birşey olmaz zaten bu dünyanın içine edenlerin başında çinliler geliyor üstelik nüfuslarıda milyardan fazla bu kadarı gitsede hiçbi sorun olmaz dünya biraz daha temizlenmiş olur sadece
senin gibi beyinsiz insanlar neden yaşıyor ben bunu anlamıyoruum... dilin kemiği yoktur ölümü bukadar rahat diline alabiliyorsun ama ailenden birini kaybedersen bir gün anlarsın beyinsiz insan...
video'shop gibi geldi bana ne fren sesi var nede panik. adamlar yan yatan otobüsten rahatça kalkıyor sağa sola bakıyor. şoför yüz kere aynalara bakarak geri geliyor.
onlar bizim gibi olayı velveleye vermiyor belki ondandır.
hadi shop olduğunu kanıtla. bal gibide gerçek. illa muhalefet olsun diye saçma sapan tespitlerin var.
arkadan geçiren kamyon şöförü ne alemde çok merak ediyorum. hastanede mi yoksa ruhlar aleminde mi? arkadaşlar araç kullanırken lütfen çok dikkatli olunç kaza o kadar anlıkki saniyenin saniyesi hızında olup bitiveriyor. Nasıl olduğunu bile anlayamıyorsun. yani tesadüfen geldiğin bu güzel dünyadan otomobil yüzünden gitmek çok kötü bahtsızlık olsa gerek. hızlı bile gidiyorsanız arabayı dikkatli kullanın eğer araba kullanma yeteneğiniz profesyonel değilse hız yapmayın. bi çocuğa çarparsın hapse gidersin ya da biri sana çarpar ölüp gidersin bu kadar basit. onun için otomobillerinize çok güvenmeyin.
dünyaya tesadüfen geldik diyosun... :D Allah tesadüfen yaratmaz...
tesadüf mü geldik biz dünyaya angut
tesadüf kelimesinden dolayı özür dilerim
İnsanoğlunun çoğuna 1000 defa nasihat etsen başına bir musibet gelmeden anlamıyor.Özellikle bizim toplumumuzda bu çok yaygın.Çocukların ve kalp tansiyon hastalarının etkilenmeyeceğini bilsem, trafik kazaları sonucu insanların ne hale geldiği görünmtülerinin bütün yollara asılmasını isterdim. Metalin çeliğin, plastiğin bile dayanamadığı fizik kanunlarına, et kemik bendenlerle malesef Türkler olarak son derece korkusuzca muhalefet etmeye çalışıyoruz.Birde benzin ucuz olsa bu araç kalabalaığı ile yılda 10.000 değil 40.000 kişi ölürdü herhalde. Aptal zekası Akla baskın malesef.
fena :)
şoför camdan çıkıyor
ahhh çinliler...
şöföre üzüldüm. adam bildiğin uçtu. otobanda geri geri gideceksende emniyet şeridinden gideceksin yolun ortasından gidersen maalesef böyle olur. çünkü arkadan gelen araba senin düz gittiği sanıyor ama geri geldiğini görüncede o hızla kurtarması pek mümkün olmuyor. gerçi şöförde emniyet şeridine girmeye çalışmış ama koskoca otobüse emniyet şeridi küçük gelmiş. otoban gibi bir yerde emniyet şeritleri oldukça dar birinci hata bu. ikincisi şöför geri geri neden geliyorsun giit ilerden dön canından önemli değil. üçüncüsü rahmetli arkadan çarpan kamyon şöförü hadi bunlar eşşeklik etti sananoluyor.
Diğer Haberler