Türkiye Azra için kenetlendi! 24 saatte mucize gerçekleşti

Antalya küçük Azra için kenetlendi, 24 saatte 17 bin TL tamamlandı. Enzim eksikliğinden ortaya çıkan 'Tay-Sachs' hastası Azra Cunduz'un, sürekli arızalanan ve eskiyen solunum cihazının yenilenmesi için yardım kampanyası başlatılmıştı.

Mehmet ve Derya Cunduz çifti, 5 yıl önce dünyaya gelen kızlarına 'Azra' (5) adını verdi. Çift, bir gece 1 yaşındaki kızlarının çığlıklarıyla uyandı. Cunduz çifti, rahatsızlanan kızlarını hastaneye götürdü. Yapılan tetkiklerde minik Azra'ya, milyonda bir görülen ve tedavisi henüz bulunmayan 'Tay-Sachs' hastalığı teşhisi konuldu. Doktorlar, aileye kızlarının 5 yaşına kadar yaşayabileceğini söyledi. Minik Azra, geçen yıllar içinde oturma, konuşma, duyma ve ağızdan beslenmenin yanı sıra, görme yetisini de kaybetti. Azra midesinden beslenirken, tükürüğü ise özel cihazdan uzatılan hortumla ağzından alınıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
insan derdinden utanıyor. ALLAH sabır, şifa versin.
Allah yardımcıları olsun
Yarabbi bu ailemize sabırlar ver. Ailemize sesleniyorum. Sıkıntılarınız inşallah bu dünyada da ahirette de size mükafat olarak verilecektir. Yeterki isyan etmeyin ve sabır için allahtan talepte bulunun. Muhakkak rabbim içinizi ferahlatacak bir yol açacaktır. Azramızın minik ellerinden öpüyorum. Bakara Suresi, 155. ayet: Andolsun, Biz sizi biraz korku, açlık ve bir parça mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltmekle imtihan edeceğiz. Sabır gösterenleri müjdele.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler