HABER

Türkiye İngiltere maçı için yollar kapatıldı: İstanbul trafik durumu

Türkiye İngiltere Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası maçı nedeniyle, an itibariyle İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatıldı. Mesai saatlerinin sona ermesiyle İstanbul trafik durumu merak edilirken çoğu trafik noktası saat 15.30'dan itibaren trafiğe kapatıldı. Peki, Vodafone Park etrafında hangi yollar trafiğe kapatıldı? İstanbul'da hangi yollar kapalı? İşte anbean İstanbul trafik durumu...

Türkiye İngiltere maçı için yollar kapatıldı: İstanbul trafik durumu

Türkiye İngiltere maçı nedeniyle bazı yollar 15.30 itibariyle kapatıldı. Mesai saatlerinin bitişi ile birlikte, Vodafone Park çevresi yol durumu, İstanbul trafik durumu ve genel yol durumu merak ediliyor. Bununla birlikte hangi yolların trafiğe kapatıldığına da haberimizde değindik. Türkiye İngiltere Ampute Milli Takımlar maçı, saat 19.00'da başlıyor ve muhtemelen 22.00'a kadar bazı yollar trafiğe kapatıldı. İşte anbean İstanbul trafik durumu...

TÜRKİYE İNGİLTERE MAÇI NEDENİYLE HANGİ YOLLAR TRAFİĞE KAPATILDI? İSTANBUL TRAFİK DURUMU

Maç öncesi ve sonrası tedbiren özellikle Vodafone Park çevresi trafiğe kapatılacak. Maç biletleri ücretsiz olarak duyurulmuş ve böylece maçın güvenliği daha da artırıldı. Vodafone Park çevresinde hangi yollar trafiğe kapatıldı sorusunun cevabı, genel olarak maç günlerinde kapatılan yollarla aynı.

İstanbul Trafik durumu:

Trafiğe hangi yollar kapatıldı?

Stad arkası Gazhane Caddesi Süzer Plaza gerisinden Dolmabahçe istikametine akım gönderilmeyecek, akım Asker Ocağı Caddesine verilecek.
-Gümüşsuyu MKE önünden kapama yapılarak akım Dolmabahçe istikametine verilmeyecek. Dolmabahçe Tünel Bomonti girişinden Dolmabahçe istikameti araç trafiğine kapatılacak.
-Kadırgalar alt baştan stat civarına akım verilmeyecek, akım Kabataş'tan Dolmabahçe Meydan Beşiktaş istikametine tek şeride düşürülerek, Kadırgalar Cadde başından Kabataş istikametine yönlendirilecek. Dolmabahçe'den gelen akım ise iki yönlü sağlanarak, stat yanındaki Kabataş istikameti araç trafiğine kapatılacak.
-Bayıldım Caddesi ve Küçük Çiftlik Caddesinden gelen akım Dolmabahçe istikametine verilmeyecek, akım Asker Ocağı Caddesine yönlendirilecek.
-Mete Kavşağından Dolmabahçe istikametine akım verilmeyecek, akım Şişli istikametine yönlendirilecek.
-Gazhane Caddesi Süzer Plazadan Şehitler Tepesine kadar trafiğe kapatılacak.
-Akaretler Işıklar Süleyman Seba Caddesi kesişiminden akım Dolmabahçe istikametine gönderilmeyecek.
-Vişneli Tekke Sokak araç trafiğine kapatılacak
Vodafone Park'ta oynanacak karşılaşma saat 19.00'da başlayacak ve TRT Spor'dan naklen yayınlanacak. Karşılaşmayı futbolseverler ücretsiz olarak izleyebilecek.

Geri Dön