HABER

Tüzmen, Gaziantep'te moral buldu

GAZİANTEP (İHA) - "Türk Eximbank'tan EGS firmasına 2001 yılında usulsüz kredi kullandırdığı" iddialarına muhatap olan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, seçim bölgesi Gaziantep'te moral buldu. Gaziantep Havaalanı'nda mehter marşıyla karşılanan Tüzmen'in başından aşağı bir tepsi kırmızı gül döküldü.

AK Parti Kahramanmaraş Merkez İlçe Kongresi'ne katılmak üzere Gaziantep Havaalanı'na gelen Bakan Tüzmen için görkemli bir karşılama töreni düzenlendi. Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, uçaktan inerken başından aşağı bir tepsi kırmızı gül döküldü. "Delikanlı Bakanımıza delikanlı olun", "Gaziantep size güveniyor ve sizinle gurur duyuyor", "Sen bizim gururumuzsun" ve "Yiğit şehrimizin yiğit bakanı" yazılı pankart ve dövizlerle karşılanan Tüzmen'e, bir sürpriz de Şehitkamil Belediyesi yaptı. Şehitkamil Belediyesi Mehter Takımı, Bakan Tüzmen'i mehter marşıyla karşıladı. Marşı dinleyen Tüzmen, mehter takımını uzun süre alkışladıktan sonra mehter takımının üyeleriyle tek tek tokalaştı.

Havaalanı dışında ise bir grup vatandaş, ellerinde pankartlarla Bakan Tüzmen'e destek verdi. "Gaziantep seninle gurur duyuyor" sloganlarıyla karşılanan Tüzmen, "Ben sizinle gurur duyuyorum" diyerek makam aracına bindi.

Karşılama töreninde, Vali Süleyman Kamçı, AK Parti Milletvekili Ahmet Uzer, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, ilçe belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Ökkeş Eruslu da hazır bulundu.

Seçim bölgesi Gaziantep'te düzenlenen görkemli karşılama töreniyle moral bulan Tüzmen, AK Parti Merkez İlçe Kongresi'ne katılmak üzere Kahramanmaraş'a geçti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler