Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Üç başlı doğan kız çocuğunun gizemli durumu doktorları bile şaşkına çevirdi! Herkes onu görmek için sıraya girdi

  Hindistan'da doğan kız bebek üç başlı olarak dünyaya geldi. Anne hamilelik sürecinde korkunç ağrılar yaşamasına rağmen sağlık görevlileri ne olduğunu anlayamadı. Hindistan'da bilinmeyen bir sağlık sorunu nedeniyle 'üç başlı doğan' kız bebeğin gizemi henüz belirsizliğini koruyor.

  Üç başlı doğan kız çocuğunun gizemli durumu doktorları bile şaşkına çevirdi! Herkes onu görmek için sıraya girdi

  Hindistan'da bilinmeyen bir nedenle bir kız bebek üç başlı olarak doğdu. Bebeğin doğumunun ardından aile üyeleri şaşkına döndüğünü söylerken anne doğuma başlamadan önce şiddetli ağrılar çekerek hastanenin yolunu tuttu. Kız bebeğin kafatasının arka kısmından oluşan iki büyük çıkıntı vardı. Çocuğun doğumuna tanık olan Bijji Thakur, "Kız çocuğunun üç kafası vardı. Bu gerçekten son derece nadir bir durum" dedi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  HERHANGİ BİR KOMPLİKASYON YAŞAMADI

  2

  Doktorlar, annesinin hamileliği sırasında herhangi bir komplikasyon yaşamadığını söyledi.birinci basamak sağlık merkezinin gerekli tıbbi imkanlara sahip olmaması nedeniyle Etah'taki Bölge Hastanesine sevk edildi. Doktorlar, yeni doğan bebeğin kesin tıbbi durumunu belirlemek için Manyetik Rezonans Görüntüleme (MRI) taraması yapacaklarını dile getirdi.

  Etah Bölge Hastanesi Baş Tıbbi Müfettişi Rajesh Thakur, "Bu çok nadir görülen bir tıbbi durumdur. Çocuğun vücudu tam olarak gelişmedi. Kafada bulunan çıkıntıları ayırmak için ameliyat yapacağız" ifadelerini kullandı. Bebek ülkesinde son derece nadir görülen durumu nedeniyle kısa sürede popüler olmayı başardı. Çoğu kişi bebeği görebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

  En Çok Aranan Haberler