HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Unutulmaz anlar için etkili yöntem! Meğer libidoyu artırmanın sırrı oymuş

Uzmanlar sağlıklı cinsel ilişkinin; sevgi, aşk ve saygı gibi uzun süren evliliklerin en önemli unsurlarından biri olduğunu vurguluyor. Birliktelik sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Libidoyu artırmanın sırrı açıklandı. İşte o etkili yöntem...

Unutulmaz anlar için etkili yöntem! Meğer libidoyu artırmanın sırrı oymuş

Cinsel arzu ile sağlıklı ve bilinçli birliktelik her iki tarafın birbirine bağlı kalmasını sağlar. Zaafların bilinmesi de bu noktada önemlidir. Fakat tüm bunlardan önce mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

couple-g5ee6b70f4_1280

KARTLARI AÇIK OYNAMALISINIZ!

Bir ilişkide güven önemlidir. Bu sebeple kişinin partnerine karşı kartlarını açık oynaması gereklidir. Uzmanlar libido artırmanın doğal yolunu açıkladı.

couple-gd820aaedc_1280

İşte libidoyu artırmanın formülü:

  • İlişki öncesi muz, incir, avokado gibi meyveler tüketmek cinsel gücü artırır. Afrodizyakların ise fayda sağladığı öne sürülmektedir.

light-gebf4b0f28_1280

  • Çikolata phenylethylamine ve serotonin hormonu salgılar, bu da enerji ve zevk alma kapasitesini yükseltir.

couple-g0b862296d_1280

  • Yurt dışında yapılan ve bir İngiliz medya kuruluşunda yayımlanan araştırmaya göre; reyhanın, kokusu ile duyuları harekete geçirdiği, sarımsağın da allicin maddesi ile kan akışını hızlandırdığı tespit edildi.

love-g8700cde73_1280

Bu sebeple uzmanlar yemeklerin içerisine sarımsak veya reyhan eklenmesini tavsiye ediyor.

whisper-g051fb21a8_1280

  • Sağlıklı bir beslenme programı uygulanmalı ve egzersiz yapılmalıdır.

romantic-g81e8df319_1280

KUSURLARINIZA DEĞİL, POZİTİF YÖNLERİNİZE ODAKLANIN!

  • İlişki sırasında kişi kendini nasıl hissediyor ise vücudu da öyle tepki verir. Bu nedenle kişinin kusurlarına değil de pozitif yönlerine odaklanması gereklidir.

woman-g08a6c293f_1280

  • İdeal ölçüde şarap içmenin olumlu etkilerine değinen uzmanlar, meditasyon yapmanın faydalı olduğunu vurguluyor. Öte yandan iş yoğunluğunu bir yana bırakıp dinlenmek de düzenli birliktelik için gereklidir. Yaşanan sorunlar nedeniyle uzmanlardan destek almak da en iyi çözümdür.
    Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler