Van Kalesi 2 bin 700 yıllık tarihiyle büyülüyor

2 bin 700 yıllık tarihiyle ziyaretçilerini büyüleyen Van Kalesi, yazıtları, tapınakları ve kaya mezarlarıyla UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil olmuştu.

Binlerce turisti ağırlamaya devam eden tarihi Van Kalesi, ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkarıyor...

2 bin 700 yıllık Van Kalesi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Bizim ülkede doğunun hepsine ve her insanina terörist gözüyle bakıldığı için yapılacak olan reklamların pek işe yarayacağını sanmıyorum. ki zaten Van şehrimiz ülkemizde çok degerli bir konuma sahip
@s.holmes34 ne ayrımcılığı kardeşim senin batı dediğin heryerde kürtlerin egemenliği var nerde sıcak taze ve bol paralı işler var hepsine çöreklenmişler. o paralı işleri yapmaya kalkan olursada hemen müdehale ediyorlar yani eşkiyalıkları sadece doğuda değil batıdada var
Aynen katılıyorum, Kürt oldumu teröristsin ne kadar iyi bir vatandaşta olursan bu böyle, batıda Kürtlere yapılan ayrımcılığı bir kürt gözüyle görmelisiniz.
hendek savaslari gibi evden eve tunel acan teroristlere evlerini acan batinin insanlarimi laz cerkez manav macirmi alevimi bukadar olaydan sonra beni pkk korur devlet koruyamaz gozuyle bakip pkk yardakcisi hdp ye oy verirsen sana lafini duzeltiyorum kurt gozuyle degil terorist gozuyle bakariz.
@s.holmes34 türk olarak özür diliyorum, yapılanlar için.
@uygunuygunuygun kesinlikle haklısın
Kürtler veya Doğulular terötist değil tabii de o zaman açık açık pkk/pyd yada Abdullah Öcalan sempatizanlıgı yapan HDp ye oy veriyorlar???
ülkemin her yeri ayrı bir güzel. ama vana gitmek gerekiyor
müze kayyum atandıktan sonra ücretli oldu. daha o ce ücretsiz geziliyordu
odemediginiz elktrik faturalarina sayin
antalyaya gidin bakin disco otelleri kim isletiyor insaat sektorunde kim var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler