HABER

'Var mısın Yok musun' da neler oluyor?

Yaptığı televizyon programlarıyla geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Acun Ilıcalı Saba Tümer'le Bu Gece'nin konuğu oldu. "Var mısın Yok musun" programını "Bazen eğlenceli gidiyor, bazen dram oluyor. Duruma göre talk şova dönüyor, konser veriyoruz, eğlendiriyoruz, eğleniyoruz." sözleriyle tarif eden Acun Ilıcalı programın başlarda bekledikleri ilgiyi görmediğini söyledi.

Acun Ilıcalı şöyle konuştu:

"Program, anormal kötü bir reytingle başladı. 4. günde 'Kaldıralım mı, kaldırmayalım mı?' diye toplantı yaptık. Onlara '1 hafta da daha deneyelim, kalp atışları görmezsek, ben de başarısız bir işin içinde olmak istemem.' dedim. Hayatımda hiçbir işim batmamış. 4 bölüm iyi gitmeyince 'Acaba bu sefer batıyor muyuz?' dedim. O dönemde yarışmacılar çok iyiydi aslında. Şansımıza 6. ya da 7. bölümde hikayesi olan bir arkadaşımız yarıştı. Depremzede bir arkadaşımızdı. Onun yarışmasında hafif bir kalp atışı oldu. Sonra reytingler artmaya başladı. Bir hafta sonra reytingler çıldırdı."

500 BİNİ BU DÖNEMDE VEREMEYECEKSEK NE ZAMAN VERECEĞİZ?

Var mısın Yok Musun'da henüz hiçbir yarışmacının 500 bin TL'lik büyük ödülü alamamasından yakınan Acun Ilıcalı, "500 bini veremeyeceğiz diye içim gidiyor. 500 bini bir an önce vermemiz lazım. Bu dönemde veremeyeceksek ne zaman vereceğiz? Kazandırmak için ne yapacağımızı şaşırdım. 10 tane 500 bin koyduk..." şeklinde konuştu. Var mısın Yok musun'da dünyaca ünlü isimleri konuk eden Acun Ilıcalı, Christina Aguilera'nın programa katılmasının büyük bir prestij sağladığını, bu nedenle de dünyada ciddiye alındıklarını söyledi.

3 ŞARKI İÇİN ANLAŞTIK 6 ŞARKI SÖYLEDİ

Programa en son katılan dünyaca ünlü rap grubu Fifty Cent'i ekip olarak çok sevdiklerini söyleyen Acun Ilıcalı, "Menejeriyle 3 şarkı için anlaşmıştık, 6 şarkıyla bitirdi. Benim konuğumla frekansım tuttuğunda menejeri takmam. Şu da enteresan, Fifty Cent dünyanın hiçbir yerinde bu kadar beyaz seyirciyi bir arada göremez." dedi. Fifty Cent'in de programda çok eğlendiğini kaydeden Acun Ilıcalı, grubun bu kadarını beklemediğini bir kez daha gelmek istediğini söyledi. Programa farklı alanlarda dünyaca tanınmış isimleri çıkarmak istediğini söyleyen Acun Ilıcalı, "Haftaya büyük bir sürprizim var, kesin değil yüzde 90 gelecek, Adriana Lima. İnşallah bir haftaya gelmesi söz konusu. Ünlü bir yönetmenden teklif aldığını söyleyen Acun Ilıcalı "Hakikaten film gibi hayatım var. Ama bu teklifi düşünmem lazım. Biraz daha değerlendirmek lazım." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön