HABER

Westworld 2. sezon ne zaman başlıyor? 2. sezonu bekleyenlere kötü haber!

Westworld dizisinin 2. sezon başlama tarihi merak ediliyor. Bahar döneminde Westworld dizisi 1. sezon finalini gerçekleştirdi ve dizinin kitlesi, dizinin 2. sezonunu beklemeye koyuldu. Westworld 2. sezonunun 2018'de yayınlanacağı bilinse de, tam olarak Westworld dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacağı belli olmaya başladı. İşte ortaya çıkan 2. sezon yayın tarihi...

Westworld 2. sezon ne zaman başlıyor? 2. sezonu bekleyenlere kötü haber!

Westworld 2. sezon ne zaman başlıyor sorusu günler geçtikçe daha sık aratılıyor olsa da dizinin takipçileri, 2. sezon başlangıç tarihi için bir süre daha bekleyecekler. Westworld 2. sezon başlangıcı muhtemelen 2018 yılının ikinci çeyreği itibariyle olacak ve yaz sezonunun sona erişi ile birlikte Westworld 2. sezon tamamlanmış olacak. HBO, dizinin 1. bölümü ile ilgili bazı detayları verse de, tam anlamıyla yayınlanma tarihi duyurulmadı. Temmuz ayında ise Wesworld 2.sezon fragmanı ortaya çıkmış ve bu fragmana göre Maeve (Thandie Newton) sessizce bir katliam sahnesine bakarken görülüyor. Dolores (Evan Rachel Wood) ise atın sırtında giderken tüfeğini partiye gidenlere doğrultuyor. Siyahlı Adam ise yüzü kanlar içinde yavaşça gülümserken gösterildi.

WESTWORLD 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? İŞTE 2. SEZONDAN ÖNE ÇIKANLAR!

Westworld 2. sezon 2018'in ilk çeyreği içerisinde yayın hayatına başlayacak. 2. sezonun kesin yayın tarihi de şu an için net olarak belirlenmiş değil. Yapımcılar hedeflerinin büyüklüğünü artırdılar ve dizinin hikayesini oluşturan Jonathan Nolan ve Lisa Joy'un uyguladığı değişiklikler nedeniyle bu 2. sezon biraz gecikmeli başlayacak.
Son olarak, bu yıl 69'uncusu verilecek Emmy Ödüllerine aday gösterilen televizyon yapımları, Television Academy'nin Los Angeles'ta düzenlediği törende duyuruldu.
Buna göre, NBC'nin "Saturday Night Live" adlı programı ve HBO'nun "Westworld" adlı dizisi 22'şer dalda 69. Emmy Ödüllerine aday gösterilmişti.

“Bu iddialı bir proje. HBO da bize her kademe üzerinde çalışmamız için gerekli zamanı ve kaynağı sunuyor. Aynı zamanda bizi bunları kullanmamız için cesaretlendiriyor.”

Geri Dön