HABER

Yağ aldırdı hayatı kaydı

İstanbul'da nişanlısına güzel görünmek için karnından ve bacaklarından yağ aldıran 34 yaşındaki Güller Boz'un hayatı değişti.

Yağ aldırdı hayatı kaydı

İstanbul'da nişanlısına güzel görünmek için karnından ve bacaklarından yağ aldıran 34 yaşındaki Güller Boz, vücudunda oluştuğunu öne sürdüğü deformasyon nedeniyle ameliyatları yapan doktor ile estetik merkezi hakkında tazminat davası açtı.

Tekstil işi yapan Boz, bir estetik merkeziyle 5 bin lira karşılığında vücudundaki fazla yağların ve sarkan derilerin alınması için anlaştı. Boz, 5 Ağustos 2009'da ameliyat edildi. 2 ay yürümekte zorlanan Boz'un bacaklarında iddiaya göre ağır ameliyat izleri ve daha çok sarkma ile deformasyon meydana geldi.

Estetik merkezi ile ameliyatı yapan doktor hakkında 120 bin lira tazminat davası açan Boz, "Nişanlım terk etti, işimden oldum, psikolojik tedavi görüyorum" dedi.

Estetik merkezi yetkilileri ise "Bacağında yeteri kadar sıkı bir görüntü olmayacağı ve kalçasının sarkan kısmında daha da sarkma olabileceği ihtimali kendisine söylendi" ifadesini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön