HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yarım saatlik yağmur şehri felç etti! Dükkanlar zarar gördü, araçlar sulara gömüldü

Meteoroloji'nin İzmir için yaptığı şiddetli yağış uyarısı sonra Dikili'de zor anlar yaşandı. Kuzeyden etkili olmayan başlayan yağışlar dükkanlarda maddi hasar oluşturdu. Trafikteki araçlar ise sulara gömüldü. Esnaflar dükkanlarındaki suları tahliye etmekte zorlanırken yağışların gün boyu etkili olacağı belirtildi.

İzmir'in Dikili ilçesinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle yollar göle döndü. Yarım saat etkili olan sağanak yağmur sebebiyle caddeler bazı iş yerleri sular altında kalırken trafikte suya gömülen araçlar mahsur kaldı.

AW845673_01

ESNAF ZOR ANLAR YAŞADI

Meteoroloji tarafından İzmir için yapılan sağanak ve kuvvetli sağanak yağış uyarısının ardından yağmur, kentin kuzey ilçelerinden giriş yaptı. Dikili ilçesinde etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, ilçedeki bazı caddeler ve iş yerlerinde su baskını meydana gelirken iş yerlerine dolan suları tahliye etmeye çalışan esnaf zor anlar yaşadı.

AW845673_02

ARAÇLAR SUYA GÖMÜLDÜ

Caddelerde suların yükselmesi nedeniyle trafikteki araç sürücüleri zor anlar yaşadı. Caddede ilerlemeye çalışan belediye otobüsü ve otomobiller suya gömülürken, araç sürücüleri sel sularında mahsur kaldı.

AW845732_01

Sağanak yağışın gün boyunca etkili olacağı öğrenildi. (İHA)

AW845732_04

Youtube


En Çok Aranan Haberler