KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yeni yıla kusursuz çene hattı uygulaması sayesinde kusursuz girin

  Yılbaşına yaklaşırken kusursuz çene hattı ve çekici bir yüze sahip olmak isteyenler için Dr. Sevil Çatal uygulamalar hakkında bilgiler verdi.

  Yeni yıla kusursuz çene hattı uygulaması sayesinde kusursuz girin

  Daha pürüzsüz pudra efekti sağlayan ve cildi sıkılaştırıp çene hattı ve gıdıyı toparlayan işlemler günümüzde çok popüler. Teknolojik gelişmeler ve mezoterapi ürünlerinin her geçen gün gelişmesi ile ameliyatsız estetik işlemlerle gençleşmek ve genç kalmak artık çok daha kolay hale geldi. Medikal estetik uygulamalarının tamamında ana amacımız sizin en iyi halinize ulaşmanızı sağlamak. Birbirine benzeyen aynı donuk yüz ifadeleri olsun istemiyoruz. Minik dokunuşlarla dolgu botoks uygulamaları, cihazlarla kombinlenen minik iğneli işlemlerle ciltteki kırışıklıklar, çene hattındaki bozulmalar, gözenek genişlikleri, sivilce ve izleri tedavi edilebiliyor.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  cene1

  Yaz kış uygulanabilen minimal invaziv işlemlerle çok daha sağlıklı bir cilt sizi bekliyor. Uygulamalar sadece yüz için değil boyun dekolte ve el sırtı ile kombinlenerek yapıldığında yaşınızı duyanlar inanamayacak. Yeni yıla girerken yaş alalım ama yaşlanmayalım derseniz uygulamaları yaptırabilirsiniz.

  Dr. Sevil Çatal

  www.drsevilcatal.com
  Instagram/@drsevilcatal Facebook/@drsevilcatal
  YouTube

  Express

  En Çok Aranan Haberler