HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yer: Esenyurt! Sosyal medya bu görüntüleri konuşuyor: Gerçek ise bambaşka çıktı

Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ortalığı karıştırdı. Bir ev sahibinin kiracısına ait eşyaları sokağa attığı, o eşyaların da yağmalandığı iddia edildi. Gerçek ise bambaşka çıktı. Linç kampanyasına uğrayan ev sahibi başına gelene isyan etti.

Yer: Esenyurt! Sosyal medya bu görüntüleri konuşuyor: Gerçek ise bambaşka çıktı

Gören şaştı, kaldı. Evden ayrılan kiracının koltuğu, halısı, dolabı hatta tenceresi de yağmalandı. Sosyal medyada paylaşılan görüntü büyük tepki aldı.

Ekran görüntüsü 2024-03-03 211734

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Esenyurt'ta bir ev sahibinin kiracısına ait eşyaları sokağa attığı, o eşyaların da yağmalandığı iddia edildi. O kiracı yabancı uyrukluydu. İddiaya göre 2 aydır da kirayı ödemiyordu. Evin boşaltılmasını isteyen ev sahibi, kiracısına ulaştığında onun deport edildiğini öğrendi. Kiracı da borcuna karşılık eşyaları ev sahibine vermişti.

Ekran görüntüsü 2024-03-03 211755

"SPOTÇU KOMİK BİR MEBLAĞ SÖYLEYİNCE..."

Ev sahibi, "Deport edilmiş. Ben bir süre kirayı alamadım. Ben iki aydır mağdurum. Hala benim alacağım var onlardan. Deport edilmiş. Evi boşaltabilirsin diye kendisi bana mesaj attı. Televizyon, bilgisayar tarzı şeyler zaten yok. Ben spotçuyu çağırdığımda komik bir meblağ söyleyince, '200-300 kira verin hepsini çıkarayım' deyince gerek yok ben çıkarırım dedim" diye konuştu.

Ekran görüntüsü 2024-03-03 211821

BEĞENDİKLERİ EŞYAYI ALIP GÖTÜRDÜLER

Show Haber'in haberine göre ev sahibi evdeki eşyaları kapının önüne çıkardı. Buraya gelenler ise beğendikleri eşyayı alıp götürdüler.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler