"Yılın annesi" kızını pazarlarken yakalandı

"Yılın annesi" kızını pazarlarken yakalandı

1994 yılında bir kızı korumaya aldığı için 'yılın annesi' seçilen Fatma Derin kızının ihbarı üzerine fuhuştan yakalandı.

Esenler'de önceki gece bir ihbarı değerlendiren polis, ilginç bir olayı ortaya çıkardı. 1994 yılında tecavüze uğrayan bir kız çocuğunu koruması altına alan ve bu nedenle yılın annesi seçilen Fatma Derin, bu kez kızı Nazan Cece'nin ihbarı üzerine fuhuş yaptırdığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Fatma Derin'in ismi, ilk kez 1994 yılında tecavüz edilen bir kız çocuğunu himayesine aldığı için sivil toplum kuruluşları tarafından "Yılın Annesi" seçilmesiyle duyuldu. Ancak Derin'in kısa bir süre sonra Esenler'de randevuevi işlettiği ortaya çıktı. Derin'in çalıştırdığı evler defalarca polis baskınına uğradı.

'İHBAR ETTİ'

Polis kayıtlarına 15 kez geçen Derin, geçtiğimiz gün yine işbaşı yaptı. Derin'in kızı Nazan Cece, annesinin kendisine ahlaksız teklifte bulunduğunu söyleyerek polise şikayetçi oldu. Annesinin işlettiği randevuevine giderek evi taş yağmuruna tutan ardından içeriye girerek evde bulunan erkeklerle kavgaya tutuşan Cece, isyan etti. Yaşanan kargaşa nedeniyle Yavuz Selim Mahallesi'ndeki eve gelen polisler Fatma Derin ile 5 kadın ifadesi alınmak üzere Esenler Üçyüzlü Karakolu'na götürdü.

Karakolda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle toplandıklarını ve fuhuş yapmadıklarını söyleyen Fatma Derin ile beraberindeki kadınlar, serbest bırakıldı. Karakol çıkışında Nazan Cece, annesi Fatma Derin'e saldırdı. "4 çocuğunu bırak fuhuş yap diyorsun, ben bu kadar karaktersiz bir insan mıyım? Ben fahişe değilim" diye bağıran Cece, annesini yerden yere vurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler