HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yoğun yaşam temponuzda size ilaç gibi gelecek! "Daha önce neredeydin?" dedirtecek masaj tabancaları

Hızla geçen günlerin içinde rahatlamaya zaman bulmak giderek zorlaşıyor. Yoğun iş temposu, sorumluluklar ve birçok stres faktörü derken kaslarımız, yaşadığımız olumsuzlukları ve gerginliği anında üzerlerine alıyor. Ama unutmayalım ki bedenimiz en değerli mülkümüz ve ona iyi bakmak, yaşamın getirdiği olumsuzlukları aşmanın en etkili yollarından birisi. Biz de vücudumuza hak ettiği rahatlamayı sağlamak için 10 masaj tabancası modelini derledik. Gelin birlikte göz atalım.

Yoğun yaşam temponuzda size ilaç gibi gelecek! "Daha önce neredeydin?" dedirtecek masaj tabancaları

Günlük yaşamın stresi, koşturmacası ve olumsuzlukları, bedenimizde derin izler bırakıyor. Günün sonunda en çok etkilenen ise kaslarımız oluyor. Bu nedenle özel tasarımları ve benzersiz özellikleriyle vücudumuza adeta bir ilaç gibi gelerek unutulmaz bir rahatlama deneyimi yaşatacak masaj tabancalarını sizler için seçtik. Yaşamın yorgunluğundan kurtaracak ve enerjinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olacak masaj tabancaları ile küçük bir mola vermeye hazır mısınız? İşte, kaslarınızı şımartmak için özenle seçtiğimiz 10 muhteşem masaj tabancasının ayrıntılı özellikleri ve faydalarına daha yakından bakalım.

1. Kas ağrılarına son veren: Coverzone Mini Boy Siyah Masaj Aleti

5

Coverzone Mini Siyah Masaj Aleti 6 hız seviyesi ve konik, düz, küre ve u olmak üzere 4 farklı başlığı ile her kas grubuna iyi gelen çeşitli masaj seçenekleriyle dikkat çekiyor. Güçlü motoru, derin doku masajı için ideal olan masaj tabancası ergonomik tasarımı ve ultra sessiz çalışma özelliği ile rahat bir masaj deneyimi yaşamayı sağlıyor. Paket içeriğinde bir adet mini masaj tabancası, bir adet kullanım kılavuzu, 4 farklı başlık ve C tipi USB yer alan ürünün uzunluğu 13.4, genişliği 13.2 ve yüksekliği 4.6 santimetre. Kan dolaşımını artırmaya yardımcı olan cihaz kas sertliğini ve ağrısını hafifleten ve yumuşak doku sağlığını iyileştiren özellikleriyle çok seveceğiniz bir masaj tabancası.

Kullanıcı yorumları

 • “Bir aydan daha uzun süredir kullanıyorum. Gayet etkili, sessiz güçlü bir masaj tabancası. Evde kullanım için yeterli. Kademe kademe daha da güçleniyor. Bastırdığınızda daha kuvvetli çalışıyor. Omurga ve kemik üzerine uygulamamak önemli. Tavsiye ederim.”

 • “İki türlü modu var: Birini çalıştırdığınızda kendi ileri geri hareketi yapıyor salınımla, biri de dokuya doğru bastırdığınızda güçlü bir titreşim yapıyor. Baskıyla olan titreşim birinci kademede dahi çok güçlü. Şarjı da gayet iyi gidiyor. Yorumları okuyunca tereddüt etmiştim ancak aldığım için çok memnunum. Kesinlikle öneririm, çok faydalı bir alet. Ben hep küre başlığı kullanıyorum, diğer başlıkları çözemedim, biraz can acıtabiliyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.”
Ürünü İncele

2. Egzersiz sonrası ağrılarınızı gideren: Kochler Siyah Mini Boy Masaj Tabancası

3

Modern tasarıma sahip Kochler marka profesyonel masaj tabancası sessiz çalışması ve 4 başlığıyla dikkat çekiyor. Küre masaj başlığını sırt ve bacak gibi büyük kaslarınıza, u şeklindeki masaj başlığını boyun ve omurganıza, düz masaj başlığını gerilen ya da kasılan kaslarınızın gevşemesine ve konik şeklindeki masaj başlığını vücudunuzdaki akupunktur noktalarına kullanabilirsiniz. Özel DC motorlu masaj tabancası kan dolaşımını hızlandıran, yorgun kasları ısıtarak rahatlatan bir masaj deneyimi sunuyor. Kaliteli akrilonitril bütadiyen stiren (ABS) malzemesinden üretilen masaj tabancası ayarlanabilir 6 farklı masaj hızı ile ihtiyacınıza göre nazik veya yoğun masaj yapma olanağı sağlıyor.

Kullanıcı yorumları

 • “Farklı başlıklarla darbeli bir şekilde masaj yapan bir yapısı var. 6 farklı hız modu, bastırınca da hızlanan bir yapısı var. Rahatlaması güzel ama fazla bastırınca ağrı yapıyor.”

 • “Ben ve sırtlarına masaj yaptığım kişiler çok beğendi.”
Ürünü İncele

3. Sporcular hayran kalacak: GoMax Gümüş Masaj Tabancası

4

GoMax Gümüş Masaj Tabancası profesyonel düzeyde performans sunan bir ürün. 4 başlık seçeneği ve 6 hız ayarı sayesinde her kas grubu için farklı bir masaj deneyimi sağlayan masaj tabancası led ekranı sayesinde anlık hız, hassasiyet ve batarya göstergelerini görmeyi sağlıyor. Suya dayanıklı olmayan masaj tabancası 20 x 20 x 4 santimetre boyutuyla spor salonu gibi gittiğiniz pek çok yere kolayca taşıyabileceğiniz bir tasarıma sahip. Dayanıklı malzemesiyle uzun ömürlü bir kullanım sunan GoMax marka masaj tabancası kan dolaşımını hızlandıran ve derin doku masajı ile kılcal damarları açan özellikleriyle sporcuların vazgeçemeyeceği bir ürün.

Ürünü İncele

4. Gevşemeyen kas bırakmayan: Siyah Masaj Tabancası

6

12 başlıklı profesyonel masaj tabancası tüm vücudunuzun rahatlamasını sağlayacak bir tasarıma sahip. 6 farklı hız seviyesi ile çeşitli masaj ihtiyaçlarına hitap eden masaj tabancası 2000 mha bataryasıyla dikkat çekiyor. Güçlü performansa sahip cihaz iki saat kullanım süresi sunuyor. Enerji tasarruflu lityum pile sahip masaj aletinin aşırı ısınmaya karşı koruması bulunuyor. 1.5 kg ağırlığında olan ürünün paketinin içerisinde bir adet masaj tabancası, bir adet şarj adaptörü, bir adet kullanım kılavuzu ve 12 farklı masaj başlığı yer alıyor.

Kullanıcı yorumları

 • “Ergonomik, işini güzel ve etkili yapıyor. Başlık sayısının fazla olması bir avantaj. Gerçekten sevdim.”
Ürünü İncele

5. Ultra sessiz tasarım: Coverzone Profesyonel Mini Boy Yeşil Masaj Aleti

7

Kolay taşınabilir ve hafif tasarıma sahip Coverzone Profesyonel Mini Boy Yeşil Masaj Aleti 4 farklı başlık seçeneği, 32 titreşim ayarı ve 6 hız kademesi bulunuyor. Bel, sırt ve kas ağrılarına, kas sertliğine ve boyun gerginliğine iyi gelmesiyle öne çıkan, yüksek 3200 RPM değeriyle güçlü bir performans sunan masaj tabancası ultra sessiz motora sahip 2000mAh bataryasıyla da derin doku masajını destekliyor. Ağırlığı 0.46 kg, uzunluğu 14.2, genişliği 5.6 ve yüksekliği 14 cm olan, dokunmatik LCD ekrana sahip masaj tabancası süper sessiz tasarımıyla rahatsız edici bir gürültüye neden olmadan konforlu bir masaj deneyimi sunuyor. C tipi USB girişine sahip olan cihaz üç saat içinde tamamen şarj edilebiliyor ve 120 dakikaya kadar çalışabiliyor. Büyük kapasiteli, şarj edilebilir 1800 mAh lityum pile sahip masaj aleti Akrilonitril bütadien stiren (ABS) malzemeden üretiliyor.

Kullanıcı yorumları

 • “Ürün o kadar iyi ki ben aldıktan sonra iş yerindeki tüm arkadaşlarım da deneyip aldılar. Akrabalara kadar sipariş ettik. Memnunuz.”

 • “Ürün fiyat performans ürünü, titreşimi çok doğru ve kısa aralıklı verdiği için masajdan daha çok bir titreşim makinesi gibi çalışıyor.”
Ürünü İncele

6. Şık ve ergonomik: Kochler Profesyonel Mini Siyah Masaj Tabancası

8

Şık ve ergonomik tasarımı ile dikkat çeken Kochler marka masaj tabancası 8 seviyeli yüksek frekanslı titreşim ayarı ile her zaman etkili bir masaj deneyimi sunuyor. Küre, u, silindir ve düz yapıdaki 4 farklı başlık seçeneği ile kalçalar, uyluklar gibi büyük kas gruplarına, boyun, omurga ve vücudunuzdaki pek çok bölgeye masaj yapma imkanı sağlıyor. 3200 rpm hızında çalışan güçlü motoru sayesinde derin kas katmanlarına nüfuz ederek etkili bir masaj yapan cihaz, sessiz çalışmasıyla da masaj keyfini doyasıya yaşamanıza yardımcı oluyor. Uzunluğu 14, genişliği 5 ve yüksekliği 14 cm olan cihaz C tipi şarj ile çalışıyor. Egzersiz sonrası, günlük vücut masajı veya kas gevşemesi için rahatlıkla kullanabileceğiniz masaj tabancası 1800 mAh lityum pili ile de 3 ila 4 saate kadar kullanım sağlayan uzun ömürlü bir cihaz.

Ürünü İncele

7.Fizyoterapistler tarafından geliştirilen: Bob And Brad C2 Gri Mini Boy Masaj Tabancası

9

Perküsyon masajı ile kasları canlandıran masaj tabancası, kullanıcı dostu tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Farklı kas grupları için kullanılabilen 5 masaj başlığı ve 5 yoğunluk seviyesi ile Bob And Brad mini masaj aleti vücudun farklı bölgelerine uyum sağlayarak eşsiz bir masaj deneyimi yaşatıyor. Yüksek kalibreli masaj tabancası 3200 rpm'ye kadar çıkan hızı ile kas ağrısını, kas yorgunluğunu, kas sertliğini ve laktik asit oluşumunu azaltmaya ve kan dolaşımının artmasına yardımcı oluyor. Masaj tabancası 3200 rpm olan maksimum hızda bile 60 dB'den daha az gürültüye neden oluyor. 0,68 kg ağırlığında olan masaj tabancası hafif ve kolay taşınabilir tasarımıyla da ofise veya spor salonuna ya da seyahate giderken rahatlıkla götürebileceğiniz bir cihaz. Ergonomik silikon sapı sayesinde elinize tam oturan bir tasarıma sahip olan masaj tabancası Tesla'nın 2500 mAh orijinal pili ve C tipi hızlı şarjı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Kullanıcı yorumları

 • “Şimdiye dek aldığım en kullanışlı masaj aleti. Osteopatım ile bakıp modele karar verdik. Amazon yurt dışından geleceği için biraz tereddüt ettim ancak kutusunda gayet sağlam elime ulaştı. Almak isteyenlere paranızın karşılığını alacağınızı söyleyebilirim. Çoğunlukla yorumlara bakarak alışveriş yaptığım için özellikle bu yorumu bırakmak istedim. Dikkat etmeniz gereken ‘mini gun‘ yani boyutu çok kullanışlı ve ağır olmayan bir alet. Ayrıca şarjı inanılmaz uzun gidiyor. Taahhüt edilen tüm bilgiler doğru. Başlıklar dandik değil çok kullanışlı.”

 • “Çok daha pahalı olan muadilleri kadar iyi iş görüyor. Amortisörlü başlığı çok konforlu. Dış kaplaması gayet kaliteli. İçinden çıkan diğer uçlar ve çantası çok yeterli. Şarj kablosu kaliteli. 5 dk sonra kendiliğinden duruyor ve sizi "yeterli" diye uyarıyor. İsterseniz devam edebiliyorsunuz tabii ki. Şarjı günlük 10 dakika rutin kullanımla 1 hafta rahat gidiyor, belki daha uzun bile gidebilir. Fiyat performans olarak çok memnun kaldım. İçinden masaj rehberi bile çıktı.”
Ürünü İncele

8. Uzun ömürlü kullanım: CARECJ Siyah Masaj Tabancası

10

Profesyonel kalitede masaj sunan CARECJ Masaj Tabancası 32 hız seviyesi ve küre, düz, u, büyük u, kurşun, kürek, 4 ayak ve hava yastığı türündeki 8 farklı başlık seçeneği ile geniş bir özelleştirme imkanı tanıyor. Ergonomik tasarımıyla kendi kendinize masaj yapmayı kolaylaştıran masaj tabancası dokunmatik led ekranıyla da hızı artırıp azaltabilir ve pilin ne kadar kaldığını görebilirsiniz. Ağırlığı 1.32 kilogram olan cihaz 4 ila 8 saat arası çalışma süresi sağlarken ısınma karşı özellikleriyle uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Spor öncesi ve sonrası kasları ısındırmak ve rahatlatmak, ofiste geçirilen hareketsiz saatlerden sonra ağrıyı hafifletmek ve kan dolaşımını artırmak için kullanabileceğiniz CARECJ marka masaj tabancası 9600 rpm’ye kadar ulaşan hızı ile güçlü bir performansa sahip.

Kullanıcı yorumları

 • “Bu masaj aleti gördüğüm en iyi masaj aletlerinden biri. Çok uygun fiyat ve mükemmel pil ömrüne sahip. Hafif olduğundan bu cihazı kullanmak çok kolay. Bu cihazı tavsiye ediyorum ve pişman olmayacağınıza söz veriyorum. Aldığımız mükemmel hizmet için Amazon'a çok minnettarım, her şey mükemmeldi.”

 • “En iyi cihaz. Birçoğunu gördüm ve denedim. Ama bu cihaz benim için en iyilerinden biri ve fiyat/ performans ürünü.”
Ürünü İncele

9. Kompakt dizayn: Renpho Profesyonel Mini Boy Siyah Masaj Tabancası,

11

Güçlü motoru ve sessiz çalışma özelliği ile öne çıkan bu tabanca, etkili masajın yanı sıra rahatlatıcı bir kullanım deneyimi de sunuyor. 1.25 kilogram ağırlığındaki masaj tabancasının uzunluğu 14.7, genişliği 5.8 ve yüksekliği 18.5 cm olan boyutunun yanında ergonomik, kolay kavramayı sağlayan tutacağıyla masaj yaparken kayma veya düşme gibi endişeleri de ortadan kaldırıyor. Masaj tabancası sahip olduğu 3200 rpm olan maksimum hızda bile 45 dB'den daha düşük ses çıkararak ev, ofis veya spor salonunda rahat bir şekilde masaj yapmanızı sağlıyor. C tipi şarja sahip masaj tabancası küre, u, düz, kurşun ve hava yastığı olarak adlandırılan 5 masaj başlığı ile farklı kas grupları için 1800 ila 3200 rpm arasında 5 hız kademesi sunuyor. Yüksek kaliteli 2000 mah şarj edilebilir pili ile 5 kata kadar daha uzun batarya ömrü sunan masaj tabancası 10 dakika sonra otomatik kapanma korumasıyla gerekenden fazla masaj yapmanızı önleyen bir teknolojiye sahip.

Kullanıcı yorumları

 • “Tam bir fiyat performans ürünü. Bir fizyoterapist olarak aldım ve çok memnunum.”

 • “Ürünü 1 hafta kullandık, gerçekten başarılı. Fizyoterapistlerin kullandığı gibi bir cihaz. Zaten ben de orada görmüştüm ve almaya karar verdim. Gayet başarılı ve oldukça kaliteli bir ürün. Uzun süre kullanımda neler yaşarız bilmiyorum ama şu anda gayet memnunuz ve çok güzel masaj yapıyor.”
Ürünü İncele

10. Elinizden düşüremeyeceğiniz: Coverzone Siyah Masaj Tabancası

2

Paket içeriğinde bir adet kas masaj tabancası 4 başlık ve bir USB şarj kablosu bulunan Coverzone Siyah Masaj Tabancası profesyonel düzeyde derin doku masajı sağlayan bir cihaz. Akrilonitril bütadien stiren (ABS) ve polipropilenden oluşan üstün kaliteli malzemelerle tasarlanmış olan bu model, kompakt tasarımı ve 2000mAh büyük kapasiteli lityum pile sahip bataryası ile dikkat çekiyor. 160 dakikada şarj edilen sessiz masaj tabancası 100 dakikaya kadar kullanım süresi sunuyor. 5 farklı hız seviyesi ve 4 farklı masaj başlık seçeneği sunarak geniş bir özelleştirme imkanı tanıyan Coverzone marka masaj tabancası 24 x 11 x 29 santimetre boyutunda. Daha rahat bir tutuş sağlayan ergonomik tasarıma sahip masaj tabancası yoğun antrenman sonrası kas gerginliğini hızla gidermek için ideal bir seçenek.

Kullanıcı yorumları

 • “Bu fiyata bu performansı alacağımı düşünmedim. Gerçekten çok başarılı.”

 • “İşimizi fazlasıyla görüyor, çok memnunuz.”
Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler