HABER

YouTube Instagram hesabı Bilal Göregen'in 'Cat Vibing' videosunu paylaştı!

YouTube Instagram sayfasında Bilal Göregen'e yer verdi. Bir yarışma programı sonrası ünlenen Bilal Göregen'in 'Cat Vibing' akımını başlatarak darbuka çalıp şarkı söylediği video, YouTube Instagram sayfası tarafından paylaşıldı.

YouTube Instagram hesabı Bilal Göregen'in 'Cat Vibing' videosunu paylaştı!

Bilal Göregen, Aralık 2018 yılında YouTube'a bir video yükledi. Göregen videosunda darbuka çalarak Otomania'nın levan Polkka şarkısını söylüyordu. Göregen'in 2018'de yüklediği video 2020 yılında sosyal medyada viral oldu. Bunun nedeni Göregen'in videosunun üzerine eklenen bir kedi GIF'iydi. Kedi GIF'ine sahip video, Reddit ve 9gag gibi yurt dışındaki popüler platformlara da sıçradı. Birçok insan, söz konusu videoyu paylaşmaya başladı. Bu akım daha sonra 'Cat Vibing' adını aldı. Büyük bir trend yakalayan sosyal medyanın ünlü ismine YouTube da kayıtsız kalamadı.

YOUTUBE RESMİ HESABINDAN PAYLAŞTI

YouTube, Bilal Göregen'in kedi GIF'ine sahip videosunu 26 milyonu aşkın takipçisi bulunan resmi Instagram hesabından paylaştı. Ayrıca YouTube, profili üzerinden Bilal Göregen'in kanalına link vermeyi de unutmadı. Göregen'in YouTube resmi Instagram hesabındaki video 300 binden fazla beğeni almayı başardı.

İLK TÜRK İSİM OLDU

Instagram'daki YouTube hesabından paylaşılan ilk Türk olma unvanını da kazanan Bilal Göregen, daha sonra YouTube Twitter hesabında da kendisine yer buldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön