Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yüzüne sünnet derisi enjekte ettireceklere seslendi! "Biz Müslüman ülkeyiz, bol bol var" sözleri sosyal medyada gündem yarattı

  Güzellik trendleri her geçen gün farklılaşarak bambaşka bir noktaya giderken son günlerin trendi ise sünnet derisi enjeksiyonu oldu. Bebek plasentasıyla yapılan uygulamaların ardından son dönemde sünnet derisinden elde edilen kök hücrelerin cilt üzerine uygulanması popüler oldu. TikTok'ta paylaşım yapan bir güzellik uzmanı ise, "Biz Müslüman ülkeyiz, bol bol var" diyerek sünnet derisi enjekte ettirmek isteyenlere seslendi.

  TikTok'tan yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken bir güzellik uzmanı son dönemlerin popüler uygulaması haline gelen sünnet derisi enjeksiyonu yaptırmak isteyenlere seslendi. Güzellik uzmanının yaptığı paylaşım kısa sürede sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

  "AMERİKA'DA SIRALAR VAR BULUNAMIYOR"

  KAPAK2

  Güzellik uzmanı sünnet derisi enjeksiyonı işlemi yaptığı sırada çekilen videosunda, "Ah bu sünnet derisi ne işlere yarıyor değil mi? Biz gerçekten Müslüman bir ülke olduğumuz için çok şanslıyız. Çünkü biz de sünnet çok fazla. Amerika'da sıralar var bulunamıyor. İki sene sonra ancak kök hücre yaptırabiliyorsunuz" dedi.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler