Canlı yayın yaparken öldü, izleyenler şoke oldu

Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da Sitora B adında 22 yaşındaki genç kız sosyal medyada canlı yayın yaparken trafik kazası geçirip hayatını kaybetti.

Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da meydana gelen kazada yaşamı yitiren genç kadının adının Sitora B. olduğu açıklandı. Olay sırasında Sitora, Rus sosyal medya platformu VK’da görüntülü canlı yayın yapıyordu.

YOLCU OTOBÜSÜYLE ÇARPIŞTI

Görüntülerde müzik eşliğinde şarkı söylediği görülen 22 yaşındaki Sitora'nın kullandığı araç, bu esnada bir yolcu otobüsüyle çarpıştı.

PENCEREDEN DIŞARI FIRLADI

Şiddetli çarpışmanın etkisiyle, Sitora'nın bedeninin, yolcu koltuğu tarafındaki pencereden dışarı fırladığı görüldü. Genç kadın kaza yerinde hayatını kaybederken, otobüsteki dört yolcu yaralandı. Yaralılardan birinin bebek olduğu bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sanalda yaşamak isterken gerçek hayat da ölümüne koşmuş. eh kendi etmiş.öbür tarafta der videom yarım kaldıydı.
yazık olmuş trafiğin şakası yok işte aslında araca binerbinmez telefonu kapatmak lazım dikkat dağıtıyor
Ya yazık gerçekten , bu cep telefonları başımıza bela 2-3 snliğine birşeye bakan o kadar çok insan var ki telefonununa . Ama dikkat ederseniz son 3 sn'de hiç yola bakmıyor kız sadece telefona bakarken oluyor kaza belki kime çarptığını bile anlamadı. Benzer şeyler hepimizin başına gelebilir ibret olmalı. Benim başıma geldi bile hatta , sıkışık trafikte daha hızlı rotalar ararken düşük hızda bile 2-3 snliğine eğdiğim kafam yüzünden öndekinin tamponuna çarptım . Bu çok ufak bir olaydı ama ciddi bir uyarı oldu benim için . Ne olur sizde arabaya binince telefonla ilgilenmeyi bırakın
Erik gibi de kızmış...yazık olmuş
çok güzel kızmış yazık olmuşş...
Araç kullanırken 220 ile giden ve bunu marifetmiş gibi telefonla kaydetmeye çalışanlar. İyi izleyin.
Diğer Haberler