Motosikletle intihar saldırısı: Çok sayıda ölü ve yaralı var

Güvenlik güçlerinin hedef alındığı bombalı saldırıda 15 kişi hayatını kaybetti, 32 kişi yaralandı. Baluçistan bölgesindeki saldırıda, yetkililer ve görgü tanıkları, saldırganın patlayıcı yüklü motosikletiyle askerleri taşıyan araca çarptığını belirtti. Güvenliğin yüksek olduğu bir alanda meydana gelen saldırıda en az yetkililer 32 kişinin yaralandığını söyledi. Yaralılardan bazılarının durumları ağır.

Pakistan'ın güneybatısında düzenlenen intihar saldırısında yetkililer en az 15 kişinin öldüğünü belirtiyor.

Baluçistan bölgesindeki saldırıda, yetkililer ve görgü tanıkları, saldırganın patlayıcı yüklü motosikletiyle askerleri taşıyan araca çarptığını belirtti.

Güvenliğin yüksek olduğu bir alanda meydana gelen saldırıda en az yetkililer 32 kişinin yaralandığını söyledi. Yaralılardan bazılarının durumları ağır.

Yetkililer, 8'i güvenlik personeli olmak üzere 15 kişinin hayatını kaybettiğini, 32 kişinin yaralandığını bildirdi. Öte yandan saldırıyı henüz üstlenen olmadı.

İHA/VOA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
sapkın tarikatların beslendiği geri kalmış islam ülkelerinin medeniyetle tanışması zor görünüyor.
dostumuz pakistana geçmiş olsun acısını paylaşıyoruz.
@xmyukselx yo ben gayet gülüyorum bir yandanda üzülüyorum aynısı eyni türkiyede var diye
acaba iyi tarikatlardanmı yoksa heyecanlı genç teröristlerdenmi malum teröristler değişti
davutoglu isidlilere kızgın çoçuklar diyor
pakistanda 4ay kaldım tüm halk namaz kılıyor ama askeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipolisi sevmiyıor bilen varsaaçıklasın
Diğer Haberler