Amerikalı yazardan ilginç Bilal Erdoğan paylaşımı

Pentagon'un sözcüsü gibi kabul edilen Amerikalı neo-con yazar Michael Rubin'in Twitter hesabından yaptığı son paylaşım tartışma yarattı. Eski Pentagon yetkilisi, paylaştığı Tweet'inde "1. Reza Zarrab 2. Mehmet Hakan Atilla 3. Bilal Erdoğan" ifadelerini kullandı. Rubin'in ismini saydığı 3 kişiden Reza Zarrab ve Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanmaları, akıllara 'Bilal Erdoğan'a yönelik bir hamle mi geliyor?' sorusunu getirdi.

Amerikalı yazardan ilginç Bilal Erdoğan paylaşımı

Amerikalı neo-con yazar Michael Rubin, twitter hesabından skandal bir paylaşım yaptı. Rubin, açık açık Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ı hedef gösterdi. Tutuklanacağını ima etti.

Rubin yazdığı tweet'inde "1. Reza Zarrab 2. Mehmet Hakan Atilla 3. Bilal Erdoğan" ifadelerini kullandı. Rubin'in ismini saydığı Reza Zarrab ve Mehmet Hakan Atilla ABD'de tutuklu bulunuyor. Neo-con yazarın Bilal Erdoğan'ı işaret etmesi kafaları karıştırdı.

Rubin ayrıca, dün sosyal medya hesabından "Lovely with some combat aircraft in Greece" (Yunanistan'da bazı savaş uçaklarından sevgiyle) ifadelerini kullandığı bir paylaşımda bulunmuştu. Ancak Rubin söz konusu paylaşımını kısa süre sonra kaldırdı. (Odatv)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
valla cumbaba Amerikaya savaş ilan eder:Eyyyyy Amerikaaaa !,dedi mi,görür onlar...
@n_ciftci0655 Ey Amerika der ama tık yokkk.
inşallah hadi hayırlısı dünyayı da ele geçirecek değiller ya birşekilde hesabı sorulacak yaptıklarının
albayrak eniştenin gölgesinde kalmakta zor şey . BİŞE YAPMALI .çocuklarını aktif işlere vermeyen başkanımız iç güvey gibi görünen sn al bayraka neden aktif bakanlık vermiştir .??? evlatlar neden pasif görevlere verilir
bilal başarılı bir işadamıdır,ayrıca cami,vakıf işlerinide yürütürrr
@alaettinaslan Evet iyi yürütür.:))
Hesap varsa er geç ödenir veya ödetilir. Bunların yurtdışına çıkması artık çok zor.
Isler corba olmaya basladi yine bakalim sihirbazin sapkasindan ne cikacak tunelin ucunda isik vardi o da yok olmaya basladi gibi savunma sanayinizi guclendirinde silahsiz kalmayalim iyi bir zaman gelmiyor.
ASLINDA BİLAL BU ZARAB DAVASINDA BUZDAĞININ GÖRÜNMEYE YÜZÜ.BUZDAĞI ERİ MEYE BAŞLARSA YANDI GÜLÜM KETEN HELVA.
İtalyayla ve uluslararası piyasada, Bilal Erdoğanın başına bir çorap örerler diye hep söyledim. Tuzak kurarlar, videosunu çekerler endişemi hep söyledim
Biz seni dinlemedik, uyarılarını dikkate almadık. Çok pişmanız
"Ya sen kimsin ya"
abd bu Bilal bey dikkat ediniz Türkiyeden bir yere ayrılmayınız. abd yakalr götürür. alamayız sizi bir daha oradan... zaten çokk uzak,paramızda yok nasıl gelicez oralara
Diğer Haberler